Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Havonta ki mennyit költ...

Havonta ki mennyit költ élelmiszerre és vegyi árura?

Figyelt kérdés

Mi hárman vagyunk, és néha kevés 50ezer ft. Pedig a kicsi nem is nagyon eszik.

Légyszi azt is írjátok le hány tagú a család


2011. aug. 30. 16:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem elég 30-40e igaz én mindent gazdaságosan oldok meg vegyi áru meg nem kell minden hónapban ja és 3-an vagyunk
2011. aug. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Élelmiszer kb 70-80ezer forint, vegyi áru meg olyan 20ezer körül van. 5en vagyunk.
2011. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Átlagban olyan 40-50 ezret ketten. De változó, mert néha a duplája is elmegy, néha meg a fele sem.
2011. aug. 30. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

50-60 ezret legalább. ketten vagyunk. nem nagyon szoktam számolni, általában minőségi dolgokat veszünk, főleg ha akciós. megnézem a kg, liter árakat, számolgatok egy kicsit, és eldöntöm, h megéri-e vagy sem.

sosem akkor rohanunk a boltba, amikor már minden kifogyott, inkább spájzolunk, hiszen a vegyiáru és a tartós élelmiszerek elállnak több hónapig.

2011. aug. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ketten vagyunk a férjemmel és élelmiszerre olyan 40 ezer megy el havonta, vegyi árura..hm, arra nem olyan sok, mert nem veszünk minden hónapban tisztítószereket. Esetleg mosóport, öblítőt. Viszont én nagyon takarékosan mosok. Hígítom az öblítőt, és a mosóporból sokkal kevesebbet használok az előírtál, ugyanis olvastam, hogy jóval kevesebb is elegendő a ruhák teljes kimosásához. A mosóport mindig feloldom forró vízben, és úgy töltöm a tartályba. Így tökéletesen tiszta és jó illatú lesz minden ruha.

Tisztálkodó szerekből sem vásárolunk túl sokszor( kb 3 havonta). Mondjuk 2-3 féle tusfürdő, 2 féle sampon, hajbalzsam, fogkrém, fogkefék, szájvíz... fültisztító stb stb. Ezek mind max 10 ezer ft.

Szóval, havi 40 ezer, de úgy 3 havonta plusz egy 10-es a vegyszerek és tisztálkodó szerek. Ennél csak több lesz a kiadás, mikor 2 hónap múlva megszületik a kisbabánk..

2011. aug. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!