Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek milyen áron sikerült...

Kinek milyen áron sikerült hozzájutnia télire a tüzelőanyaghoz? Vagy milyen áron fog hozzájutni?

Figyelt kérdés

Legjobban a fával tüzelők válaszaik érdekelne s ha lehet azt is ijátokle,hogy hasítva-gurigába vagy rönkbe vettétek a fát.

Válaszokat előre is köszönöm.


2011. szept. 6. 12:30
 1/7 anonim ***** válasza:
10m3 akác méterbe amit még vágni és hasogatni kell. Számla nélkül ugye fuvarral együtt 180e
2011. szept. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10 erdei köb akác nyesedéket vettünk még májusban, 140.000 volt, plusz 3 köb csertölgy 43.500-ért. Ez úgy 2 télre elég, már felkugliztuk, felvágtuk, elhordtuk.
2011. szept. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Szerintem ez elég elfogadható ár.

A m3 és a erdei m3 fa az kb hány mázsának felel meg?

Azt elfelejtettem odaírni a kérdésbe : mennyire friss a fa?

2011. szept. 6. 12:52
 4/7 anonim ***** válasza:
1900/m3 száraz akác, cserépkályha méret, hasogatva szállítás benne volt.
2011. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

10 mázsa körül van, szárazságtól függően.

Én frissen vágottat vettem, ami teljesen kiszáradt az idei hőségben.

2011. szept. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1 m3 általában 6-8 mázsa. Attól függ hogy milyen száraz és mennyire szorosan van pakolva.


Én mindig ugyan onnan,megbízható forrásból, nem kisebbségiektől veszem a fát.

Pont múlt hétvégén hozták meg. Egy kis teherautóval, ami úgy 20-25 mázsa kiszállítva 30eFt volt.

Van még kb ugyan ennyi bontásból származó szarufám, gerendám és bontott raklapok.

Még egy adagot lehet hogy nem ártana hozatni, hogy tavaszig biztos kitartson.

Ja, a fa kuglizva értendő, főleg tölgy. Nyár eleji vágású. Már eléggé repedezik, de még nem az igazi. Most még a napon aszalódik pár hónapot.

2011. szept. 6. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

10 m3 méteres akác (még fűrészelni és hasítani kell) 170.000Ft + 10.000Ft fuvardíj.

Ez nekünk nagyjából 1 télre elég.

2011. szept. 7. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!