Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol éri meg jobban lakást...

Hol éri meg jobban lakást venni? Zuglóban vagy Újpalotán?

Figyelt kérdés
Közlekedés, későbbi eladhatóság, etc szempontjából érdekelne. Köszönöm szépen.
2011. szept. 14. 18:24
 1/1 anonim válasza:

Zugló elég nagy, pontosan melyik részére gondolsz? Panel, tégla, vagy ház? Ha Újpalotához hasonlóan panelban gondolkodsz, amiből Zuglóban is van, szerintem drágább, mint Újpalota, viszont a zuglói panelok lakókörnyezete talán jobb, Újpalota.

Újpalota: jó a közlekedés, viszont itt csak panellakást találsz, minden előnyével, hátrányával. Most szerintem elég jó áron adják a lakásokat, amiből még biztos, hogy lehet alkudni is. A környék olyan, amilyen, a legtöbb háznál nehéz parkolni délután, amikor mindenki hazaér. Közelben piac, Pólus, Tesco.

Szerintem, ha panel érdekel köztes megoldásként nézz körül XV. kerület más részén, ahol még van panel, de mégsem Újpalota, hanem a kertvárosi rész.

2011. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!