Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért ilyen nehéz albérletet...

Miért ilyen nehéz albérletet találni?

Figyelt kérdés

3 egyetemista csaj keresne egy 2szobás, kicsi lakást, bútorozva, Budapesten, kb 40-45ezer plusz rezsiért. de mintha lehetetlen lenne, vagy mind ki van adva vagy szar helyen van vagy a másfél szoba az 1 igazából vagy rohadt drága. tiszták, csendesek, nem dohányzók vagyunk, csak egy kistestű, szobatiszta, felnőtt kutya van, de maximálisan tisztán tartunk mindent.

befizettünk közvetítőhöz, néztünk neten, de lehetetlen. hol próbálkozzunk?

van ilyen árban lakás, de már intéztem 100 telefont és semmi.


2011. szept. 15. 17:05
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

ne haragudj, de kutyát én sem engednék a lakásomba.

45 szerintem elég kevés...szerintem annyiért nem biztos, hogy találtok... 60 körül már okés

2011. szept. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Mert ennyiért nem adnak ki lakást. Emeljétek a keretet 60-70 ezerre, máris találni fogtok.
2011. szept. 15. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

dehogynem, csomó van ilyen árban, csak mind ki van adva, de a hirdetés még ott a neten

a kutya tök tiszta, most is van és takarítunk utána. nem minden kutyás feltétlenül büdös és koszos, ráadásul szobatiszta. mondjuk többnyire el sem jutunk odáig, hogy a kutya szóba kerüljön

2011. szept. 15. 17:15
 4/29 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, szerintem ilyenkor már elég késő keresgélni.
2011. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
ha most kell menni akkor nincs más választásunk
2011. szept. 15. 17:24
 6/29 anonim válasza:
100%
Pesten ha 70 alatt találsz albérletet, akkor már g*cire mákosnak érezheted magad. Mellesleg kutyát én sem engednék be a lakásba.
2011. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
Azt ugye tudod, hogy az ingatlanos oldalak tele vannak kamu hirdetésekkel? Kétszobás, napfényes lakás 40 ezerért a bazilikánál, ilyeneket nem kelle lhinni, telefonálni is felesleges.
2011. szept. 15. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

nem a bazilikánál akarunk, csak egy sima lakást, picit. és vannak is, de mind ki van adva, többre nincs pénzünk.

valahol meg lakni kell.

a kamu hirdetést meg minek teszi fel valaki? attól jobb neki? mondjuk ilyen még nem volt, csak azt mondták ki van adva.

áhhh

2011. szept. 15. 17:31
 9/29 anonim ***** válasza:

Az a kamu :D például telefonszámot gyűjtenek, azokat jó áron el lehet adni.

Pesten fejenként 30-35 ezer alatt teljesen esélytelen, hogy bármit találjatok, legfeljebb valami putrit a város szélén, ahol nincs víz meg fűtés. De miért nem mentek kollégiumba inkább? Az sokkal olcsóbb lenne.

2011. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
mert erre a félévre nincs jelenetkezés plusz nem is kapnánk. hosszú a várólsita és egyikőnk sem szült vagy veszítette el a fél lábát. ez van.
2011. szept. 15. 17:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!