Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Vannak olyanok akik csak a...

Vannak olyanok akik csak a ház tervrajzát árulják de fel nem építik a házat? Hogyha találok egy tervrajzot ami tetszik megvehetem tőlük de úgy, hogy ne ők épitsék fel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 18. 08:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

ööö... talán keresgélj a google-ben tervezőiroda címszó alatt...

Akár a te igényeidnek megfelelő tervet is készítenek, és nem építik fel, még ha könyörögsz nekik, akkor sem :)

2011. szept. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze nem feltétlen kell hogy ők építsék, fel tervező irodában vannak kész rajzok, de a te igényeidnek megfelelően is csinálnak neked, aztán keresel egy céget akik majd megépítik neked, vagy ahogy jónnak látod.
2011. szept. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a segitséget.
2011. szept. 18. 13:04
 4/5 anonim ***** válasza:
Van ilyen. Akár Te is megtervezheted a házakat és ők csak elbírálják és jóváhagyják.
2011. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kedves utolsó na én pont erre gondoltam :P . Ha tudsz valamit még róla írsz bővebben?
2011. szept. 20. 05:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!