Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyiért lehetne kiadni ezt...

Mennyiért lehetne kiadni ezt a lakást?

Figyelt kérdés
Budapesten XVI. kerületi, lakótelepi, első emeleti, 52 négyzetméteres, bútorozott lakás, csendes környezetben, gázfűtéssel, közepes állapotban, 2+1 félszobás, kamrás, külön WC-vel.
2011. szept. 18. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézz utána hogy a környéken kik adják ki és mennyiért, és a szerint tudod igazítani. Szüleim a vidéki lakásunkat adták ki havi 40e. Ft ért Többért is ki lehetett volna, csak kicsit le volt lakva sajnos. Aztán aki bérelte az meg is vásárolta tőlünk.
2011. szept. 18. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70-80 ezer ft ert siman
2011. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kerestem már a környéken kiadó lakást, de nem találtam, ezért nem tudok mihez viszonyítani... de köszönöm a válaszokat.
2011. szept. 18. 11:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megállapodnék a bérlővel. Magyarul közös megegyezés szerint.
2011. szept. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lakótelepen 70-80, ez vicc. Én a belvárosi, háromszobás, nagyon szépen berendezett és felújított lakásomat (egy lakóparkban) bérelem 110-ért. Persze lehet, hogy találsz olyasvalakit, aki személyes okokból pont ahhoz a környékhez ragaszkodik.
2011. szept. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

60ért sztem el lehet durrantani.

mi a hasonló adottságú gazdagréti lakásunkat adjuk ki ennyiért.

ennél többért ne kínáld, mert fel sem hívnak. ha szimpi az arc, és hosszú távra kiveszi, akkor engednék neki 5 rugót, de többet nem.

2011. szept. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!