Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Most költözünk Budagyöngye...

Most költözünk Budagyöngye környékére, nem messze a Moszkva tértől. Mit gondoltok a helyről?

Figyelt kérdés

Állítólag van egy erdő is a közelben, de még nem láttam, merre. Mik a tapasztalatok a környékről, emberekről, szórakozási lehetőségekről?

Ezt a helyet Hegyvidéknek hívják ugye? Szóval, ahogy eddig józsefvárosiak, most hegyvidékiek leszünk? :))

Albérletbe megyünk egyébként, és azért teszek fel ilyen hülye kérdéseket, mert vidékről jöttem, és nem vagyok ismerős Pesten. Előre is köszönöm a válaszokat.


2009. ápr. 24. 08:40
 1/1 anonim válasza:

A környék mesés, az ott élők nagy általánosságban, kedves emberek. Jópár szuper étterem van a környéken, ezeket kis sétával felderítheted.

Javaslom legelőször a 61. villamos végállomásánál (HŰVÖSVÖLGY) lévő kirándulóhelyet, az ottani NAGYRÉT híres piknikező és pihenőhely. Ott van a Gyermekvasút (lánykori nevén úttörővasút!), ami szintén élmény, a helyes gyerek-személyzettel, illetve néhány sziklásabb kirándulóútvonal is.

Azután már jön magától miden.

Jó szórakozást kívánok, irigyellek a lakásért.

2009. ápr. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!