Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Üditős kupakokat hol lehet...

Üditős kupakokat hol lehet Veszprémben leadni?

Figyelt kérdés
Van kb 2 kg-ra való./ üditős és ásványvizes/
2011. szept. 22. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogy érted azt, hogy leadni? Bármelyik műanyagos szelektív gyűjtőbe bedobhatod, gondolom. Mi is oda dobjuk.

Az egyik hipermarketben pár hónapja beüzemeltek egy olyan automatát, ami a PET palackokat is vissza veszi 1Ft/db áron. Először vittem is vissza. De mivel múltkor a 10-20db palackomért 1,5 órát vártam mire a csövesek bedobálták a több bevásárlókocsinyi palackot és sörösdobozt, amit a környező kukákból guberáltak össze, megfogadtam, hogy többet nem viszem ide. Inkább beledobom a szelektívbe. Az időm többet ér, mint az a pár forint amit kapnék értük.

2011. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
régebben olvastam, hogy beteg gyerek gyógyitásának elősegítéséhez gyüjtötték.(igy értettem a leadást, elnézést, hogy nem voltam világos)
2011. szept. 23. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Már értem. Most hogy írtad, nekem is rémlik valami ilyesmi. De azt sajnos nem tudom, hol veszik át, vagy hova lehet küldeni.
2011. szept. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Sikerült azóta a kupakokat leadni?

Találtál valami átvevőhelyet? Az a helyzet, hogy mi is gyűjtünk /Keszthely környékén/ egy 16 éves leukémiás fiúnak,. de az átvevőhely megszűnt, és nem tudjuk, hogy hol lehet leadni, ahol pénzt adnának érte.

Fel akartam tenni gyakori kérdésekbe, de látom, többen érdeklődnek és válasz nem nagyon van rá.

Ezért nem írtam ki.

Nagyon nagy szükségünk lenne segítségre.

2011. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!