Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » S. O. S.! 1 hetes jager vagy...

S. O. S.! 1 hetes jager vagy vorosbor foltot mivel tavolitsak el a kedvenc (tort) feher ingembol? Mosogatoszer esetleg? :S

Figyelt kérdés
Elnezest, hogy nem hasznalok ekezetet, telorol netezek.
2011. szept. 28. 19:14
 1/5 anonim válasza:
Én egyszer olyat hallottam hogy a fogkrém ki tudja szedni a makacs foltokat (egyszer ki is próbáltam a fehér szoknyámon és tényleg ki szedte a borfoltot) :)
2011. szept. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amit én első körben megpróbálnék, az a vanish. Először önts a foltra egy kicsit. Hagyd úgy pár percig, majd áztasd be vanishes vízbe, és dörzsöld át a foltos részt, majd hagyd ázni. Ettől jó esetben már ki kéne jönnie. Ha nem, akkor még egy vanishes mosást is megér a dolog.

(Sorry, nekem ez a mosószer jelenti minden foltra a megoldást)

2011. szept. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat! eloszor en is a vanishre gondoltam, de hat az nincs itthon es reggelre kell az ing nekem, muszaj. :S most mit csinaljak? :S
2011. szept. 28. 19:36
 4/5 anonim válasza:
2011. szept. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen neked is, de sajnos ilyen szalmiakszesz sincs itthon, a folt pedig mar egy hetes :((
2011. szept. 28. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!