Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi ideig vár a DÉMÁSZ...

Mennyi ideig vár a DÉMÁSZ kikapcsolás előtt?

Figyelt kérdés
Augusztusban jött ki az elszámolószámla,ami 163.000 ft lett,sajnos csak a jövő hónapban tudom megkérni részletre.Nem fogják addig kikapcsolni?És megadják részletre akkor is,ha nem vagyok védendő fogyasztó?
2011. szept. 29. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért csak jövő hónapban tudod elmondani a szolgáltatódnak, hogy mi a problémád?

Már fizetési határidő után vagy, ne várj tovább!

Bemész és elmondod, hogy októbertől tudod a részletet fizetni.

Megkapod a részletfizetést, ha nem volt év közben fogyasztáscsökkentésed.

A számla fizetési határidejét követő 60. naptól rendelhető el a kikapcsolás.

2011. szept. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Azért várok a jövő hónapig,mert csak akkor lesz pénzem,és én úgy tudom,hogy ahogy megadják a részletet,az elsőt még aznap be kell fizetni.
2011. szept. 29. 10:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi ÉMASZ vagyunk, és nálunk is kijött egy 101 ezres végelszámolás és tényleg be kellett fizetni ráadásul már nem is adják csak 2 havi részletre és mellette még fizetni kellett a havit is, most lábalunk már ki belőle valahogyan.Egyébként fura dolog ez, mert van olyan gazdag ismerősöm, hogy rendszeresen el vannak maradva százezrekkel és mégis van áramuk, bennünket meg állandóan csesztetnek.
2011. szept. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hallottam már olyanról hogy csak a kikapcsolási felszólítókat küldték de kikapcsolás nem történt.ez ment 2-3 évig és pár százezres számlánál kikapcsolták az illetőt.
2011. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezért jobb nem átalányt fizetni,hanem minden hónapban bediktálni a mérőállást....

Ne várj,jelentkezz nálunk. Amíg ügyyintéznek addig se kapcsolnak ki. Egyébként ha jól tudom 60 nap a kikapcsolási határidő

2011. szept. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!