Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy drága szótáram hideg,...

Egy drága szótáram hideg, nyirkos helységben telelt, s a széle elszíneződött. Hogy tudnám kitisztítani?

Figyelt kérdés
Tehát ahogy becsukom,a széle úgy néz ki,mintha kávé fröccsent volna rá,de nem az..hogyan,mivel lehetne kitisztítani?
2011. okt. 2. 15:12
 1/8 anonim ***** válasza:

Semmivel, mert ha mondjuk hypóba nyomod a szélét, lehet kifehéredik, viszont vizes lesz, és ha megszárad, akkor még csúnyább lesz, vastagabb, stb....

Vagy levagdosol 1 mm-t az oldalak széléről... Türelemjátéknak nem utolsó! Hajrá!

2011. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem baj ha elszinezódött annál értékesebbnek látszik. Külömben semmit nem tudsz tenni vele
2011. okt. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írás javító fehér festék,olyan kis ecsetes.Hígabb formában.
2011. okt. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 deszka közzé szorítod,színes temperával lefested.Lényeg ne ivódjon a lapok síkjára a szín.Sok könyv éle más színű.
2011. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen szótáram, kicsit penészes lett valamiért, utána még kutya is rágta, de sebaj, a használatot nem befolyásolja. Viszont a kísérletezgetések inkább okozhatnak problémát. XD
2011. okt. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csakhogy,ez tapasztalat már csináltam ilyet.
2011. okt. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én ha a helyedben lennék, egy könyvkötőhöz vinném, egész biztos ,hogy tudna segíteni, úgy hogy a könyvben ne keletkezzen kár.
2012. jan. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A könyvkötők profik lehetnek az ilyesmiben. Érdemes lenne tőlük érdeklődni.
2012. szept. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!