Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen illatosítót használtok...

Milyen illatosítót használtok a lakásban, mi a kedvencetek?

Figyelt kérdés
Fújós, automata fújós, párolgós, füstölő?...stb. Bármi jöhet, írnátok márkát is, és hogy meddig tart az illata?
2011. okt. 2. 20:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
59%
Semmilyet, mert egészségtelen
2011. okt. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
62%

Semmilyent,én is egészségtelennek tart6om és nem is szeretem a mesterséges szagokat.

Szellőztess sűrűn,az többet ér.

2011. okt. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
Ok, olyan írjon aki használ, köszönöm! Természetesen szellőztetek de én szeretem az illatokat!!!
2011. okt. 2. 21:26
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Utoljára azt olvastam rákkeltőek :-(((. A párologtatás jó! Abbol szinte mindegyiket szeretem! Kamilla, narancs, stb...
2011. okt. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
81%
A felmosoba öblitöt teszek.Nem fujkálok,mert az nem igazi,tiszta levegő,csak elfedi a büdös szagokat.
2011. okt. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
79%

Kapni olyant is, ami nem rákkeltő.


Nem tudom, mi a pontos neve, nem túl olcsó, de csak természetes illóolaj van egy szép kis üvegben, és fapálcikák vannak belerakva, úgy párolog.


[link]

2011. okt. 2. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim válasza:
86%
Én sem szeretem a fújósakat mert nem igazi egyik sem... de a párologtatót szeretem nekem a fahéjas és a citrom a kedvencem :)
2011. okt. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
58%
Én olyat használok, mint amit a 21:41-es linkelt, nagyon jó, és kb fél évig elég, vagy akár még tovább. Kicsit drága (8000 ft), de nagyon jó illata van, nem túl erőteljes, mégis kellemes.
2011. okt. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Nekem még ami nagyon bejön a mécseses párologtató és ahhoz is lehet kapni természetes olajokat, de a párom füstölő párti, nekem azok kicsit nehezek, de szerintem holnap veszek majd had örüljön :) Szerintetek füstölőből melyik az az illat ami nem annyira nehéz fűszeres?
2011. okt. 2. 22:13
 10/25 anonim ***** válasza:

szia

én a párologtatóba szoktam cseppenteni eukaliptusz illóolajat.

karácsonykor, meg lehet kapni fahéjas-narancsos illatgyertyát, azt szoktam meggyújtani.

de a legjobban azt szeretem,amikor kiszellőztetek,kimosom a függőnyöket és vizesen felteszem. akkor a szél behozza a lakásba a frissen mosott illatot. nekem az a legjobb :)

2011. okt. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!