Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Venne valaki velem együtt egy...

Venne valaki velem együtt egy ilyen sütőt? 2db-ot adnak csak jó áron.

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 5. 20:34
1 2
 1/11 anonim válasza:
A Lehel téren lévő üzletbe, ha bemész személyesen, lehet mázlid lesz! Én eddig 2x voltam benn, és mind2x jóval a tv-s ár alatt adták az árut! :)
2011. okt. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%
NEm érdemes megvenni, mert nehéz tisztitani, sütni ugyanolyan, mint egy normális teflon serpenyö, sok áramot fogyaszt - szóval semmi elönye, de igen drága.
2011. okt. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd meg! Nemcsak tisztítani nehéz,de fél-egy év alatt a bevonata tönkre megy és dobhatod ki. A családban ketten is vettek ilyent,de megbánták.
2011. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
nem akarlak elkesesíteni.. de vettem egyet :S és rengeteg lett az áram számla.. inkább sütök a gázon..
2011. okt. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
az obiban is van ilyen 10 alatt ...és elég vacaknak néz ki amúgy is
2011. okt. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is erősítem azok táborát, akik azt mondják, hogy ne vedd meg! :/

Egyik barátnőm is vett, de sajna nagyon kaka. Borzasztó sokat fogyaszt, és semmi extra nincs benne. Nekem van egy tefálos teflonos, párolóedényem, amihez jár egy fedő ugyebár. Szuper jó, és ugyan azt tudja, mint ez az elektromos kütyü. Be lehet tenni sütőbe is, szóval még tortát is tudok benne sütni. Én imádom. Ha jól emlékszem 5 ezer Ft volt.

2011. okt. 5. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez akkor ér valamit ha nincs gázod mert monjuk pl ha ebbe sütsz nyilván való hamarabb megsülmint a villanyrezson ilyen szempontban jobb de ha van gázad akkor felesleges mert szerintem is sokat használ a tisztítása nem egyszerű de ha annyira szeretnél probálj meg bemenni a vs teleshopba és nézd meg ott
2011. okt. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a sok hozzászólást. Nem állandó használatra terveztük, csak alkalmankénti nyári kerti, vagy teraszon való sütögetéshez a faszenes megoldás helyett. 1300W a teljesítménye, ebben valóban nem éri meg minden nap sütögetni.
2011. okt. 6. 12:46
 9/11 anonim ***** válasza:
A faszenes sokkal jobb, a kaja nem lesz benne igazán finom, akár egy közönséges serpenyö is jobb.
2011. okt. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Előzőnek: Nem azt kérdeztem melyik a jobb! A teraszon nálunk nagyon szeles az idő, pattog a faszén, stb... ez tűnik mellékes megoldásnak. A kérdés az volt, hogy van-e valaki, akinek kell a 2db-os szettből a párja.
2011. okt. 6. 15:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!