Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni a régi,...

Mit lehet csinálni a régi, rossz gáztűzhellyel? Hova lehet vinni, vagy kivel lehet elszállíttatni, Bp-en.

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha csak simán kirakod az utcára, fél órán belül el fog tűnni. A vasgyűjtögető kisebbségiek azonnal le fognak rá csapni.
2011. okt. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Bigskorpio válasza:

No.1.: Keress egy fémtelepet (internet?). Súlyra átveszik, de nem túl jó áron. Lehethogy a benzint sem hozza be.

No.2.: Láttam kis kiragasztott cetliket itt-ott a városban: valaki ingyen elszállítja. Nézegesd a lámpaoszlopokat, villamos megállókat.

2011. okt. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 asmosys ***** válasza:
Nekem, az a cég ahol az újat vettem, az szállította el a régit.
2011. okt. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ki kellene fogni egy cserét. Ha csak 5.000. Ft számolnak be, és elviszik, már jól jártál szerintem.

De ha megtudjuk várni a lomtalanítást, akkor is ki lehet tenni. Habár mindegy mikor tesszük ki, bizony elviszik amit hasznosnak találnak..

( egyik alkalommal szép kis tekercs rézkábelt 2 ereset láttam egy kukákat nézegető személynél. mellesleg egy jó m hosszú darab még otthon is felhasználhatóó pl a villanykapcsoló, és a " doboz között ", kb ekkora kell )

2011. okt. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült kikötni a tűzhelyet az új kiszállítása előtt. Így a szállítók elvitték a régit.
2011. nov. 2. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!