Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen hirdetőújságok jelennek...

Milyen hirdetőújságok jelennek meg a postaládában, milyenekkel lehet találkozni?

Figyelt kérdés
Néhány oldalas lapok érdekelnének, igazából építőipari terméket szeretnék hirdetni. Nem apró, hanem céges, képes hirdetés lenne jó nekem.
2011. okt. 12. 14:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát nem mindegy hol azért. :D A legtöbb regionális, nem országos.

Nálunk pl. a szuperinfó, amire te gondolhatsz esetleg, de őszintén szólva hacsak nem nagyon keresünk valamit direkt, akkor egyből megy a kukába, olyan unalmas fajta.

Ha meg nem konkrét terméket keresünk, hanem céget, vagy hasonlót, akkor kisokos, vagy mi a neve, olyan, mint a yellow pages. :D

2011. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Budapest egyébként és természetes kőburkolatokkal foglalkozunk.

Amúgy ezzel a kuka dologgal én is így vagyok, nem tudom, mennyire lenne hasznos egy ilyen megjelenés. Nem a céget akarjuk hirdetni, mert azt kevesen ismerik, hanem magát a terméket, mert az viszont nagyon jó. Valószínűleg valamilyen szaklapban lesz hirdetés, mert azt konkrétan azért veszik meg, hogy tájékozódjanak, ott nem unalmas az ilyen hirdetés. Csak így neten nehezebb tájékozódni ebben a témában, mint gondoltam.

2011. okt. 13. 13:51
 3/3 anonim ***** válasza:

igen, egy lapban több esélye van, csak persze az árban is sokkal drágább. De a lakáskultúra, szép házak, stb jó lehet, sokan azért vesznek ilyet, hogy az építkezéshez ötletet merítsenek.

Vagy külön szórólap esetleg, ha nem az a gagyi színes lapra nyomtatott valami, akkor általában megnézem azért. :D

2011. okt. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!