Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Előre fizetett GÁZmérővel 2...

Előre fizetett GÁZmérővel 2 nap alatt elfogyott a gáz miért? (bőv. LENT)

Figyelt kérdés

2 napja 11.000 ft-ért kértünk gázt, de majdnem feléért töltök fel mivel nagyon sok tartozásunk van. Viszont ma reggel arra lettünk figyelmesek hogy a gázóra ajtaja nyitva van, és gázunk sincs! Ez miért van? Vészhitel-es gázt sem adja ( ha lefogy van még valamennyi gáz), apám szerint nem szivárog mert meg lett nézetve, telefonáltunk az ügyeletre, de azt mondták hogy képtelenség hogy kifogyott volna 2 nap alatt a gáz!

Mi történhetett? Lopni tudják tőlünk a gázt?


2011. okt. 16. 17:56
 1/6 A kérdező kommentje:
Az utcában rajtunk kívül csak 1 embernek van kártyás gáza, lehetséges hogy a szomszéd megpróbálta a kártyáját beletenni a mi gázóránkba, és valamit csinált? :S
2011. okt. 16. 18:03
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a gázt lopják nálatok, inkább a kártyával manipulálhattak (nem cserélték ki?)...


Úgy tudom, hogy ebbe a gázórába egy kártyát kell bedugni...


Hívassátok ki az ügyeletet, nézzék meg mi történt!


Ezután meg minden nap írjátok fel a gázóra-állást, ebből is látszik a fogyasztásotok!...

2011. okt. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csak tippelek, mert nekem nem ilyen a gázórám : nem lehet, hogy éjszakára kilopta a kártyátokat és lefogyasztotta róla a pénzt?!...


Lehet, ezt már napok óta csinálta, csak ti most vettétek észre, hogy nincs gáz... :-[

2011. okt. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De a kártyát csak addig kell benne hagyni hogy aktiválja magát aztán ki lehet venni, de sztem a szomszéd bele tehette a saját kártyáját és elrontott valamit, mivel a szerelő is mondta hogy más kártyát nem szabad beletenni.

Az ügyeleten azt mondták hogy a központban ronthattak el valamit, vagy csak így próbált minket lerázni. Az a pláne hogy minden pénzünket a gázba fordítottuk és most ez sincs... :S

2011. okt. 16. 18:13
 5/6 anonim ***** válasza:

A gázóra állás mindenképpen titeket igazol!!!...

Azon látni lehet, hogy nem fogyott el annyi gáz, amennyi a kártyátokon volt...


Ne hagyjátok ennyiben, csapjatok az asztalra!!!


A gázóra szekrényre meg szereljetek lakatot, hogy senki ne tudja babrálni.

2011. okt. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is van valami probléma, mindenképp jöjjenek ki és nézzék meg, mi lehet a baj!
2011. okt. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!