Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol tartjátok a zoknikat/alsón...

Hol tartjátok a zoknikat/alsóneműket, törülközőket?

Figyelt kérdés

A zoknik/alsóneműk esetében arra vagyok kíváncsi, hogy miben tároljátok. Általában fiókban szokták, új lakásunkban sajnos ennek hiányában nem tudom miben tartsam. Csupán nagy szekrények vannak.


A törülközők esetében kíváncsi vagyok hogy hogyan hajtjátok össze és hol tartjátok (pl. kagyló alatti szekrény stb)


2011. okt. 17. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Szekrényben.
2011. okt. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
fiókos szekrényemben a zoknit,de ha nem lenne vennék dobozokat zoknisnak,fehérneműnek és abban rendszerezném pl a szekrény aljában egy polcon.
2011. okt. 17. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szekrényben, a polcon, méghozzá klassz papírdobozokban.
2011. okt. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A zoknikat-alsóneműket fiókban a szobában, a törülközőket szárítón a fűrdőszobában.
2011. okt. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Korábban én is a ruhás-szekrény aljában papír-dobozokban tároltam külön a zoknikat és külön az alsó fehérneműket. Azóta szekrényt cseréltem, mostmár van nekik fiók.


A törölközőkből csak pár db tartalékot tárolnék a fürdőszobában, hiszen a használatban levők a törölköző-tartón vannak. A többit a szobai nagyszekrényekbe raknám be. A normál méretűeket 3 vagy 4 rétegre hajtva, hogy a törölköző szélessége adja az összehajtott esetében annak hosszát, így a szekrény polcát (befelé, mélységében) el tudja foglalni. A fürdőlepedőket kockára hajtva, így ezekből egymás mögött a szekrényben 2 stóc is elfér.

2011. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

zoknit, fehérneműt ilyenben: [link]

a melltartóim, fürdőruháim és sáljaim is beleférnek :)

a törölközőket a gardróbban tárolom 2x összehajtogatva.

2011. okt. 18. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!