Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol hirdessem az eladó budapes...

Hol hirdessem az eladó budapesti lakásom? Az ingatlanirodák, mint rá kellett jöjjek csak a lenyúlásra összpontosítanak, ígérni semmit nem ígérnek.

Figyelt kérdés
Köszönöm
2011. okt. 18. 14:43
 1/3 Antimod ***** válasza:
Én feltenném a helyedben a legjobb ingatlanos oldalakra (lehet, egy keveset fizetni is kell érte), és beleírnám, hogy magánszemélytől eladó. Tavaly vettem lakást, és a jókra pillanatok alatt lecsapnak a vevők.
2011. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bárhol, vagy akárhol, de... annyira nagy a pangás, hogy kicsi az esély az eladásra! Ha nem akarod elkótyavetyélni, de ha nincs rá szükséged, mehet a levesbe, akkor tán eladható, hosszú lejáratu magánhitelre!
2011. okt. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A vidéki lakásunkat az olx-en keresztül sikerült 4 hónap alatt eladni. A legtöbb érdeklődő innen érkezett, valamennyit a jofogas is hozott, a többi nem mőködött. Az ingatlanosoknak megmondtam, hogy pár hónapig próbálkozom magam eladni, ha nem sikerül, majd keresem őket, szerencsére nem volt rá szükség.
2014. nov. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!