Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért ilyen olcsó? Mi lehet...

Miért ilyen olcsó? Mi lehet vele a baj?

Figyelt kérdés

[link]


Kamu albérlet?


2011. okt. 25. 15:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak egy szoba berlendo, nem?
2011. okt. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem,egy garzonlakás...ahol ez a 3 szám van, mind nagyon olcsó,s nincs v alig van kaució
2011. okt. 25. 16:00
 3/9 anonim ***** válasza:
Fel kell hívni meg kell kérdezni, amúgy lehet hogy valós, nekem anyukámék mentek most albérletbe egy egész tanya az övék 30-ért családi házzal rajta! a tulaj külföldön él a bőre alatt is pénz van, azért nem kell neki jobban aki meg rászorul annak ennyiért kiadja.
2011. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Rossz környéken van, méterekre a cigányteleptől.
2011. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én nem találom olcsónak ! 49e ft-t egy 32 m2 -s lakásért és mivel 1 szobás nem is tudsz osztozni rajta senkivel már ha tanuló vagy. Családnak meg kicsi.Esetleg gyermektelen párnak jó.
2011. okt. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
50%
Ezek ilyen csali hirdetések... Rengeteg ilyen kis g.ci közvetítő van, feltesznek ingyenes oldalakra jónak tűnő (általában nem létező lakásokat olcsón), hogy felhívd, fizess be neki pár ezer forint regisztrációs díjat, aztán még neked kell újabb címek után telefonálgatnod nekik.
2011. okt. 25. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
utolsó ez hülyeség :D én miért fizetnék nekik? :D
2011. okt. 25. 17:02
 8/9 asmosys ***** válasza:

Lehet ennyi.

1,5 szobást adtam 40 + rezsiért.

1 szobást 35 + rezsiért.


Lehet drágábban is adni, de van akinek fontos hogy az albérlő ki is tudja fizetni. Ha folyton ujjat kell keresni amíg üres addig bukó a bérleti dij.

2011. okt. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez annyira nem olcsó, az a rész már nem olyan jó környék. Na meg nincs kép a lakás többi részéről, könnyen lehet, hogy a fürdő oké, a többi meg gáz. Lehet vizes, dohos a lakás. Valamint a rezsije nem ennyi lesz, azzal számolj. Tesómék ott béreltek lakást nem messze, ennél kisebbet, őket is etették, hogy 10 ezer a rezsi, ahhoz képest már nyáron felment a duplájára.
2011. okt. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!