Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol kellene utána néznem,...

Hol kellene utána néznem, hogy vissza hozták e a SZOCPOLt?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 10:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Mondjuk beírod a keresőbe(google).

Amúgy igen 2012 január 1.-től ismét igényelhető a szocpol de a réginél sokkal szigorúbb feltételekkel és csak új lakás vásárlására vagy építésére adják-használtra nem.

2011. nov. 12. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hú de kedves vagy.Az a bajom,hogy mindenhol mást írnak.Bármilyen furcsa is beírtam a keresőmbe.És 14 helyen 10 féle variációt olvastam.
2011. nov. 23. 18:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi is szocpolt szeretnénk igényelni, de én is el vagyok bizonytalanodva, hogy akkor vajon most járna nekünk vagy sem... rengeteg cikket elolvastam ezzel kapcsolatban és tényleg van köztük népi ellentmondás.


Amit a legfrissebb cikkek írnak az ez :


[link]


Tehát a feltétel az, hogy legalább 60 m2 legyen a ház /lakás, új építésű legyen, vagy te magad építsd, minimum B energiakategóriájú. Továbbá legalább egyikőtöknek 6 hónapja kell, hogy legyen munkaviszonya, és nem szabad, hogy legyen köztartozásotok.

Egy régebbi cikkben azt olvastam, hogy házasoknak kell lenni, és kell hogy legyen már legalább 1 gyereketek.(ezt nyáron írták, azóta egyik cikkben sem olvastam) Na mi nem vagyunk házasok, és nincs még babánk, de a többi feltételnek megfelelünk...


Én is nézegettem már, hogy lehet e igényelni. A hírekben azt mondták, hogy januárban lesznek az első szocpol kiutalások.. Viszont, hogy hol lehet igényelni, és mikortól, arról semmit sem találtam. :/

2011. nov. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja és azt kifelejtettem, hogy 35 éves kor alatt kell lennetek..
2011. nov. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Egy régebbi cikkben azt olvastam, hogy házasoknak kell lenni, és kell hogy legyen már legalább 1 gyereketek."


Ha hitelt is veszel fel.


" Ja és azt kifelejtettem, hogy 35 éves kor alatt kell lennetek.."


Szintén a hitelre vonatkozik.

2012. jan. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!