Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kinek milyen témájú/színű...

Kinek milyen témájú/színű lesz idén a karácsonyfája?

Figyelt kérdés
2011. nov. 16. 14:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Többszínű, mint minden évben.
2011. nov. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fogalmam sincs még, volt már az egész kék , arany színű , piros , ezüst és volt már tarka is.Valamit kitalálok (:
2011. nov. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
ződ
2011. nov. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A szivárvány minden színében fog pompázni, mint minden évben :-)


És nálatok, kedves kérdező?

2011. nov. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
50%
rózsaszín, idén az a menő. Tavaly a fehér karácsonyfa volt a sláger.
2011. nov. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

most hagyományos

pattogatkukorica, habcsók, fadíszek, szalmadíszek, dió, toboz

2011. nov. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
55%

Sokaknak jó, ha lesz karácsony. Azért az jó, hogy vannak, akiknek ez a legnagyobb problémája, hogy milyen színű legyen.


Nálunk csak szeretet lesz karácsonyfa nélkül. Nem azért, mert szegények vagyunk, hanem azért, mert nem járulunk hozzá, hogy üzlet váljon a szeretetből. Másrészről hihetetlen mennyiségű fenyőfa szükséges mindössze egy hétre, aztán irány a szemét. Inkább maradjon a természetben - ott szebb. Nekünk többet ér egy őszinte szerelmes ölelés, mint a boltban kapható legdrágább ajándék. Ha drága ajándék kell a szeretet kifejezéséhez, akkor ott már nagy baj van.


Az a legdöbbenetesebb, ami majd a karácsony után jön. Amikor viszik vissza az emberek a boltba az ajándékot, mert nem tetszik, és másra szeretné becserélni. Tavaly pont karácsony után vettem új számítógépet, és hihetetlen sort kellett kivárnom a visszacserélők között. Ez a szeretet ünnepe?

2011. nov. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%

Arany és zöld.

Az utolsó válaszadónak: értem én az elveidet, de azért egy műfenyőt csak feldíszítesz, nem? Ez hagyomány, nem üzlet.

2011. nov. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
74%

Kedves 7.válaszadó!


Nem ez volt a kérdés...

Nálunk már 4 éve műfenyő van, a díszeink közül a legfiatalabb pedig 5 éves...

Nem kellene általánosítani és ennyire negatívan hozzáállni.

Soha ne ajándékozzak meg senkit, mert van akinek kenyérre sem telik?


"Ha drága ajándék kell a szeretet kifejezéséhez, akkor ott már nagy baj van. " ---> A lányom egy 20ezer Ft-os telefont fog kapni és nem azért, mert így akarom megvásárolni a szeretetét. Soha egy szóval sem mondta, vagy kérte, hogy vegyük meg neki, pedig nem okozna gondot kifizetni. De ismerem és tudom, hogy mennyire szeretné azt a telefont már hónapok óta. Szeretném látni az őszinte örömöt az arcán amikor kibontja a csomagolást és meglátja. Tudom (mert ismerem), hogy örömében sírni fog. Tudom (mert ismerem), hogy akkor is boldog lenne, ha a karácsonyfa alatt csak 1 tábla csokoládé lenne. De ha anyagilag megtehetjük, hogy azt kapjon amire vágyik, akkor az miért fáj neked?

Persze te még biztosan nem vágytál semmire így nem is tudhatod milyen érzés ez.


A kérdezőtől elnézést kérek az off-ért!

2011. nov. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
68%

Miért lettem lepontozva?

6. vagyok

2011. nov. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!