Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Én azután szeretnék érdeklődni...

Én azután szeretnék érdeklődni, hogy itatóspapírral nem lehet-e valahogyan párátlanitani a konyhában. (Pl. Ha valahova elhelyezem?

Figyelt kérdés
2011. nov. 17. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem. Szereljetek be egy kivezetett páraelszívót, az megoldja a problémát.
2011. nov. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tegyél faszenet egy kis tálkába és helyezd el valahol,ahol nincs útban, pl. a szekrény tetején. Ezt a tippet egyszer egy kanadai hölgytől kaptam, mert állítólag náluk nagyon párás a levegő. Nálam a fürdőszobában van grill faszén és úgy vettem észre, hogy javult a helyzet. A szekrény tetején van egy szép odaillő dekoratív porcelán edényben, így még mutatós is, nem lehet bele látni.
2011. nov. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha az ablaküveget vékonyan bekened szappannal és utána tisztára törlöd akkor keletkezik rajta egy vékony réteg és nem csapódik ki rajta a pára.(még katona koromban így kezeltük a gázálarc üvegét a párásodás ellen),a többi dologra maximum a gyakori szellőztetést ajánlanám.

Üdv: Laci

2011. dec. 8. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!