Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Budapesten hol lehet venni...

Budapesten hol lehet venni sima egyszerű kulcsal zárható-nyitható lakatot?

Figyelt kérdés

Már múlt hét Szerda óta keresek Pesten lakatot, de sehol nem találok, ennyi idő alatt 30-40 olyasféle boltban voltam, ahhol gondoltam hogy kapok lakatot, de sehol, és én nem hiszem el hogy Budapesten, ami 23 kerületből áll, sehol nem lehet kapni sima egyszerű, mehanikus, lakatot. A laptop táskához kellene egy pici lakat, mert olyan a cibzárja a táskának, hogy a cibzáron van egy pici lyuk, és mivel dupla cibzáros, ezért így pont le lehetne lakatolni. Mind egy ahhol lehet lakatot venni, ott biztos lehet kissebb fajtát is, CSAK VALAKI MONDJON MÁR EGY ÜZLETET BUDAPESTEN, AHHOL LEHET LAKATOT VENNI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

köszi


2011. nov. 22. 19:36
 1/6 A kérdező kommentje:
És a google nem adott ki semmit se!
2011. nov. 22. 19:39
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó igen, elírtam, nem kulcsal, hanem kulccsal
2011. nov. 22. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

vasbolt, obi, praktiker.


milyen boltokban kerestél eddig?


egyébként meg cipzár. ha a táskát ellopják onnantól fél perc alatt kivágják, a lakat xart sem ér.

2011. nov. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ilyen kis boltokban, ahhol ilyen ő hogy is mondjam, na mindegy nem tudom így mondani, ahhol ilyen szerszámokat kapni, ilyen házba való dolgokat, wc, kalapács, szög, na meg van, barkácsboltnak hívják.
2011. nov. 22. 20:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha el akarják lopni, akkor nagyon nem lesz nehéz felvágni a táskát, de az Obiban tudtommal van, talán még a Tescoban is. (A legolcsóbb lakatokat ki lehet nyitni egy sima pengével is, de igazából drágábbat meg nem éri meg venni a fent említett kivágós lehetőség miatt.)
2011. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazából senki nem akarja ellopni, hanem a tesóm elől kéne elzárni, mert amíg én suliban vagyok, addig ő egész nap szórakozik a géppel, de nem úgy ahhogy gondolnád, mert a jelszót nem tudja, hanem magával a géppel, összefirkálja, teleragassza matricával, és már 4 gomb kiesett, mert én nem adom meg neki a jelszót, és gondolom ő nem fogja kivágni :) xD
2011. nov. 22. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!