Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lakásban hogyan lehetne meg...

Lakásban hogyan lehetne meg oldani azt hogy folyamatosan megfigyeljem kamerával?

Figyelt kérdés
Egy külső és egy belső kamera lenne de azt nem tudom hogy milyen programmal vagy eszközzel lehetne azt meg oldani hogy folyamatosan föl vegyen?
2011. nov. 23. 18:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Vannak erre való DVR felvevők különböző kategóriákra osztva a legjobb nyilván a prémium kategóriásak de az olcsóbbak is tudnak jó felvételt készíteni.

A lényeg egy DVR készüléknél hogy net kapcsolata legyen (ha szükséges) funkcióját nézve min. triplex, de a legtöbb már pentaplexben működik, az FPS-t tekinteve csatornánként nem árt ha tudja a 25 fps-t ezzel a minőségünk hibátlan marad ettől kisebb fps nem igazán jó ezt úgy szokták jelőlni hogy D1/100fps, amire talán oda érdemes még figyelni az a HDD kompatibilitása mert ezek nem mindet fogadják el! A kamerákat illetően én min. 520 tv sorosat vennék a részletek végett, a kinti kameráknál nézni kell a hőfokot is hogy mennyit bír és nem mind vízálló, optikát nézve legalább variofokális legyen az optikai zóm a legjobb amúgy, sorolhatnám még de értelmetlen lenne.

Itt egy üzlet ahol nagy a választék: [link]

vagy: [link]

A pc-hez is lehet kapni kártyákat de azoknak sztem kevés a tudásuk meg drágák és a gép többet fogyaszt.

2011. nov. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!