Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hol lehet ragasztos patkánycsa...

Hol lehet ragasztos patkánycsapdát venni Pécsen? Sürgös

Figyelt kérdés
2009. máj. 13. 19:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Kérdezősködj a helyi gazdaboltokban!

És ha nincs akkor kérdezd meg az eladót, h esetleg nem tudná ,h "hol lehet beszerezni?".

2009. máj. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

gazdaboltokban, de bármit, csak azt ne..

inkább támassz ki egy virágcserepet egy dióval, hogy amikor elveszi az egér, akkor bezárja a csapda..később szabadon engedhetitek.

2009. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ha mindenáron azt szeretnéd, hogy ne élje túl a csapdát, akkor olyat vegyél, ami rácsapódik az állatra!

De NE ragasztósat! Kegyetlen...túl sokat szenved szerencsétlen

2009. máj. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nagyon nagy kegyetlenség ez a ragasztós csapda. Viszont akik esküsznek a cserepes-diós módszerre azért megkérdezném, hogy gyakorlatban is kipróbálták-e. Engem télen panelban elleptek az egerek. Vagy 2 hónapig próbálkoztam az ennyire humánus módszerekkel, élvefogó csapdákat vettem, de mindig kicseleztek. Próbálkoztam azzal is, hogy macskát viszek haza, hátha a szag elriasztja őket, de semmi haszna nem volt. Mérget nem tehettem ki a kutyáim miatt. Utána beszereztem egy pár hagyományos csapdát amivel jópárat befogtam. Minden reggel rettegve mentem ki a konyhába, hogy hány egeret fogtam. A legszörnyűbb az volt mikor rosszul fogta be a csapda és nem ölte meg. Viszont sajnos bekellett látnom, hogy élve sose fogom be az összeset. Ha muszáj tedd ki szerintem inkább a hagyományos csapdát vagy mérget, de nem a ragasztósat.
2009. máj. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a cserepes vagyok.

nekünk, és az összes ismerősünknek működött ez a módszer.

egyébként lehet kapni a boltokban direkt egérbefogó dobozkát is, csak az kicsit drágább megoldás.

2009. máj. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
tegyél sok hejre virágcserepeket, azokat támaszd ki fél dióval ami befelé néz. Ha bemegy, hogy megegye, ki fogja lökni és a cserép ráesik. Innentől már csa aza dolgod, hogy alátolj egy múanyaddarabot, vagy fémdarabot, vagy valami kartont és beleteszed egy dobozba vagy egy ketrecbe és kiviszed elendedni őket valahol ahol senkit se zavarnak pl egy rét, vagy egy patak mellett, vagy esetleg egy erdőbe.. csak kérlek ne használj ilyen állatkínzó módszereket.. :(
2009. nov. 4. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

szegény patkányok ... :( legyen szived :'(

egyébként meg : "Pécsett"

2010. jún. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!