Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költözéshez keresnék kartondob...

Költözéshez keresnék kartondobozokat Szegeden. Ismertek olyan helyet, üzletet, ahonnan kaphatnék üres dobozokat?

Figyelt kérdés
Boltok mellé kirakott dobozokat alig néhány darabot találtam, tudom, hogy a legcélravezetőbb az lenne, ha bemennék boltokba és ott kérnék. Ahhoz kérnék tőletek segítséget, hogy melyik boltokhoz érdemes menni. Pl. volt olyan, hogy kértem a Pennyben, de azt mondták, ők nem adhatnak, mert el kell számolniuk a dobozokkal. Akik mostanában költöztek Szegeden, ők honnan szereztek dobozokat? Előre is köszönök minden segítséget!
2011. nov. 30. 18:46
 1/8 Stella90 válasza:
szerintem menj be valami lidüllbe vagy nézz szét tarjánban a szelektívek mellett...ott szokott lenni jópár...cba mögött...
2011. nov. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, a CBA-t megpróbálom mindenképpen. Én is a Tarjánban próbálkoztam eddig, néztem a szelektíveket is, meg a Sparok háta mögött is. Kutyasétáltatás jó indok a keresésre! :-)
2011. nov. 30. 19:08
 3/8 anonim ***** válasza:
Bármelyik élelmiszeráruházban próbálkozhatsz, én a Kaiser's ban szereztem, épp pakolták ki az árut, megkérdeztem, vihetnék-e dobozt. Azt mondták válogassak nyugodtan.
2011. nov. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A "hülye azért nem vagyok"(média) helyén úgy tudom,dec.1-n nyit valami ferdeszemű. Szerintem ott is érdemes volna rákérdezni,hátha most a nyitásra sok dobozuk lett.
2011. nov. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

gyógyszertár. nagy tena lady-s dobozok. iszonyat erősek, van bennük olyan kis mélyedés, ahova befér a kezed cipelés közben.

mi szinte csak ilyennel költöztünk, nem kellett félnem, h rakodás közben szétnyílik vagy elszakad.

2011. dec. 1. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek a segítségét! Megfogadom a jótanácsokat!!! :-)
2011. dec. 1. 08:08
 7/8 Stella90 válasza:
ja tényleg a media helyén a dazzling áruházban biztos adnak dobozokat...csak el tudd kérni kínaiul...:D
2011. dec. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

A Pennyben össze van rakva, bárki viheti.

Egyébként én amikor kellett, bementem a helyi papírboltba, bevittek magukkal a raktárba, ott válogathattam.

Zöldségeseknél a "babános doboz", de van amikor azt mondják, hogy papírdobozuk nincs, csak olyan müa. ládájuk, amiket a szállító nem kér vissza. (Annál jobb!)

2011. dec. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!