Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A brikett pellet az jó szén?...

A brikett pellet az jó szén? Van fűtő értéke?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 11:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Kevered ám rendesen! A brikett eredetileg kötőanyaggal préselt szénpor.Mostanában faforgácsot fürészport is brikettálnak.A brikett tyúktojás nagyságú általában.Csinálnak pelletet is ami ugyanaz mint a brikett csak mogyoró nagyságú.A fűtőérték meg mindíg attól függ milyen fűtőértékű az alapanyag.A puhafáknak kisebb a fűtőértékük.
2011. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom,keverem-e,csak igy találtam hirdetésben,ezért kérdeztem rá..../Tüzelő!

Lignit , brikett pellet, ,

Szállítást vállalok Szerencs körzetébe ár 1200ft-tól/ Szóval akkor az eladó irta el szerintem!

2011. dec. 2. 12:27
 3/5 anonim ***** válasza:
A lignit az gyenge minőségű a barnaszénnél is kisebb fűtőértékű szénszerű anyag.Van szénbrikett ami jobb fűtőértékű, fabrikett, és pellet ami mogyorú nagyságú.
2011. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló teljesen korrekt. A hirdetésből pedig kihagytak egy vesszőt innen a félreértés.
2011. dec. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A pellethez olyan kazán kell ami tudja adagolni.
2011. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!