Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pesthez közel és jó tömegközle...

Pesthez közel és jó tömegközlekedéssel rendelkező, olcsó települést tudtok ajánlani? Olyat ahol olcsó a ház?

Figyelt kérdés
Nem akarok azzal megbarátkozni hogy sosem lehet egy saját házunk nekem meg Páromnak. Csak 20-30 milláért van jó ház? Nincs nagy igényem, egy 70nm-es ház elég, aminek a tetőterét mondjuk be lehet építeni, legyen 1-200 nm telke és csókolom.
2011. dec. 4. 21:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg Dunakeszi. De mondjuk 15 millióért nem nagyon fogsz jó állapotú családi házat kapni Bp. közelében, ahonnan jó a közlekedés.
2011. dec. 4. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mindenképp 20 milla egy ház?
2011. dec. 4. 21:42
 3/8 anonim ***** válasza:
Ugyan már nézz körül az expresz-ingatlanon . Nagyon jó kis takaros házakat kinálnak elég jó áron Bp-hez közel.
2011. dec. 5. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mennyire közel, és mi a "Jó" tömegközlekedés?

Ha hajlandó vagy mondjuk 20-30 km-nyit költözni, akkor van olcsóbb is.

Veresegyház környéke pl. Vagy Erdőkertes, de a csúcs Vácegres:)

Nem azért, mert onnan származom, de tényleg. A világ legszebb és legjobb helye. Ott kb. 3,5 millió egy 800 nm-es telek.

Ha házra vágysz, akkor az említett 80 m2-es, nagy kertes kb. 12-15 millióban van. A nagy kertet úgy értsd, hogy 1000 m2:)

2011. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem, hogy a tömegközlekedés nem jó. Kb. nincs. De hát autó megoldja:)
2011. dec. 5. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ne települést keress, hanem konkrét házat. Én is nézelődöm, nálam a kritérium az, hogy vonattal félórán belül beérjek valamelyik főpályaudvarra. Az ugyanis egészen tolrtálható idő szerintem, és a Budapest környéki vonatok 20-30 percenként járnak, szinte mint egy peremkerületi bkv járat.

Ahol vonat jár, ott busz is, és autóval is mehetek, szóval van lehetőség válogatni :)

2011. dec. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

egy lakást simán megveszel az agglomerációban 10-12 milla környékén.


az egyik barátom pár éve vett egy parasztházat Szigetújfaluban 8 milláért.


nem kell rögtön nagy dolgokba vágni a fejszét...

2011. dec. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Mindegy hány km, csak valamely forgalmasabb csomópontot 30-40 percen belül érjem el.... az autó azért nem a legjobb, mert ha ketten két helyen melózunk, az két autó... az meg drága.
2011. dec. 5. 22:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!