Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » A Tescoban kapható Kampec...

A Tescoban kapható Kampec nevű kullancs- és szúnyogriasztó spray illetve hab mennyire megbízhatók?

Figyelt kérdés
A neve és az ára alapján kevésbé tűnik annak, de ki tudja...
2009. máj. 17. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:
A Galactiv Bio nagyon jó, mi azt használjuk, az általad írt márkát nem ismerem.
2009. máj. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez meg is győzött, köszönöm szépen... :-)
2009. máj. 19. 10:57
 3/4 anonim válasza:
A Kampec kullancs és szúnyogriasztó hab a legjobb ilyen termék amit valaha kipróbáltunk!!! Sok-sok rovarriasztó spray-t vásároltunk már, de a többi vagy nagyon büdös volt vagy nagyon drága, de többnyire mindkettő. Ez mivel hab semmi sem veszik kárba (mint spray esetén ahol a fele a levegőben elszáll), és illata is nagyon kellemes. Már mindig ezt használjuk (10-15 éve vettük először), de olcsó ára ellenére egyre kevésbé lehet a fővárosban kapni, valószínűleg pont azért mert kevés rajta a haszon. Utoljára már az interneten rendeltük, és most is rendelni fogok egy nagyobb tételt mert fogyóban van, így juttottam erre az oldalra is mert Kampect árusító boltot kerestem.
2013. júl. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nos hát akkor érdemes a Tesónál körülnézni habár ez már nem mai téma, de hátha lehet még kapni. Bevallom azóta nem kerestem. Mindenesetre köszönöm a válaszod.
2013. aug. 7. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!