Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszedni teakészí...

Hogyan lehet leszedni teakészítés után a tea nyomát a fazékról?

Figyelt kérdés

Fazékba főzök teát, de a tea színe ottmarad (elég erősen) a fazék belső fehér oldalán. Mivel lehet ezt eltávolítani?

Előre szólok a Jar-Sensitive mosogatószer nem hozta le.


2012. jan. 1. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
Ecettel ledörzsölöd, és utána vizzel kiöblited.
2012. jan. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Nekem a citromos víz is bevált. Benne hagyod egy éjszakára. Ha citromlé van otthon, az még jobb.
2012. jan. 1. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
Ja, és a Jar nem egy nagy szám. Sokkal jobb mosogatószerek is vannak, nem kell bedőlni a reklámoknak.
2012. jan. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
50%
Az ecete vagy a citromlé sem rossz. De gyorsabb és hatékonyabb,ha Hipót öntesz a lábas aljára,hagyod állni valameddig,és az egész fazekat átmosod a Hipóval. Utána jól el kell öblíteni. A belseje olyan fehér lesz,mint újonnan.
2012. jan. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Dörzsiszivacs+Cif.
2012. jan. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sósav.Nem vicc,tökéletes az eredmény,a zománcot nem károsítja és egy pillanat alatt megvan.Beleöntesz minden higítás nélkül egy kupak sósavat az edénybe,valamivel-pld üvegmosó kefe-körbekened vele a barna felületeket,és,mivel ez sav,a barna színű,tea által megszínezett réteg meg vízkő,azonnal leoldja.Bő vízzel kiöblíted,kész.
2012. jan. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, az itthoni felszereltségtől függően fogom kipróbálni a javaslatokat.
2012. jan. 2. 12:58
 8/8 anonim válasza:
én is abban főzöm, de sosem marad ott. nem értem neked hogy marad ott. lehet kilyukad a filter? na mindegy, nem árt a CIF otthon, ugye ez folyékony súroló. én mindenre ezt használom, ha odaégett valami akkor egyből leszedi. használd ezt, nem fogod megbánni.
2012. jan. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!