Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonykor a gyönyörű fehér...

Karácsonykor a gyönyörű fehér terítőmre folyt a gyertya, ráadásul piros és nem tudom, hogy tudnám foltmentesre kiszedni belőle. Van valakinek ötlete?

Figyelt kérdés
Már próbáltam jegelni, de csak annyit értem el, hogy "kitöredezett" belőle, vasalni viszont nem merem.

2012. jan. 3. 15:09
 1/9 anonim ***** válasza:

Pedig a vasalással még van némi reményed :) Más praktikát nem szoktak mondani rá. Ne legyen forró, épp csak olvassza meg a viaszt. Sok papírral végül ki fog jönni. A színe viszont lehet bennemarad, de azt is van esély kiszedni mindenféle csodaszerekkel :)


Én azt mondom vágj bele.

2012. jan. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de ha megírnád, hogy mire gondolsz a csodaszereknél, megköszönném.
2012. jan. 4. 08:08
 3/9 anonim ***** válasza:

Mindenki másra esküszik. Sokan írják mindenféle foltra a vanish szappant, vagy a vanish más termékét, van aki a bioboltban kapható fehérítőt ajánlja.

Nekem a bioboltos cucc jött be, de most nem jut eszembe a neve, nem akarok hülyeséget mondani.

2012. jan. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Vácon lakom és itt gyógynövényboltról tudok, vajon ott is kaphatnék?Én türelemmel várok, hátha eszedbe jut a neve. A vanis szappanra már én is gondoltam.
2012. jan. 5. 08:06
 5/9 anonim ***** válasza:
ha hazamegyek, utánanézek eskü :)
2012. jan. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
[link] na ez az, sok sikert :)
2012. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm, (hipp, hipp hurrá) sikerült.

Ez a terítő a Nagyanyám hagyatékából van és talán az Ő Édesanyjáé volt, ezért nem akartam megválni tőle, de nagyon kedves vagy, köszönöm, sikerült.

100%-ig jó a válaszod!!

2012. jan. 8. 14:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor kijött teljesen? :)
2012. jan. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, igen, köszönöm.
2012. jan. 9. 03:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!