Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerülhet a helyreállí...

Mennyibe kerülhet a helyreállítás? 1 négyzetmérter csempe bontása, kb 6-8 négyzetméter járólap bontása és ujrabetonozása, szennyvízelvezető cső cserélyével együtt?

Figyelt kérdés
mi mennyibe kerülhet? munkadíjjal együtt?
2012. jan. 18. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon sacc/kb szerintem egy százasból kijöhet.
2012. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vizgazfutes ***** válasza:

2000-2500.- / n2 (csempe, járólap)

A gépészeti munkára nem tudok látatlanba mit írni, mivel nem tudom, hogy milyen vezetéket kell cserélni milyenre....Illetve, hogy milyen szakaszt kell cserélni (gerinc vezeték, vagy rákötések is vannak-e)


50-70.000.- így látatlanba, de ez az összeg emelkedhet a már előttem szóló 100.000.-éig is...

2012. jan. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 schbandika válasza:
Nem bagatell dolog 10 m2 bontás ki tudja mi van még alatta.A Százezer egy nagyon reális ár a sittet is horribilis összegért viszik el.univerzális burkoló válaszát olvasod!!
2012. márc. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Első válaszoló vagyok. Én a konténert nem számoltam bele az árba. Mifelénk két éve 10-12 eFt-ért vitték el az 1 m3-est.
2012. márc. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!