Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi ideig tart egy 50nm...

Mennyi ideig tart egy 50nm panel lakást felújítani?

Figyelt kérdés

Az érdekel hogy mennyi ideig tart munkásokkal kb 5m ft értékbe szó szerint az egész lakást felújítani 0% - 100% ig?


lakhatás megoldás miatt érdekel kb egy felújítási munkálatok időhossza.


2012. jan. 20. 02:14
 1/8 anonim ***** válasza:

" Az érdekel hogy mennyi ideig tart munkásokkal kb 5m ft értékbe szó szerint az egész lakást felújítani 0% - 100% ig? "


csak a te szervező képességeden múlik,

meglehet csinálni 2 hét alatt is meg 2 hónap alatt is

2012. jan. 20. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Értem Köszönöm szépen :)


és vajon elég ez a 5m ft kb 50nm lakásra?


valóban egy "fertő a lakás" de ekkora összeg lenne arra hogy vakolatig verjék a falat és teljesen felújítani az egészet.

2012. jan. 20. 06:02
 3/8 anonim ***** válasza:
böven kifutja!!!
2012. jan. 20. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A munkásoktól is függ, mert előfordulhat, hogy belekezdenek a munkába, aztán 1-2 hétre eltűnnek (egy másik építkezésre)...

Előfordulhat anyaghiány is, meg millió más probléma is...

2012. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyon jó összeg!

Ami fontos, hogy kérj több helyről is árajánlatot, meglepő különbségek vannak! Pl. mi a bejárati ajtót 150 km-re levő cégtől rendeltük, elhozták, beépítették, a végösszeg 40.000 ft-tal kevesebb lett, mint itt helyben a legolcsóbb!

2012. jan. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

ha normális melósokat fogsz ki, akkor 2 hónapon belül megvan. nálunk 4 hónapig tartott egy uekkora lakás, mert trógerek melóztak rajta, de legalább szép lett :D


konyhabútorral együtt 2.5m ft volt. 3 éve. szóval sztem ha nem költekezel ész nélkül, akkor még marad is pénzed.

2012. jan. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Én tudok egy csapatot a vidéki házunkat 90m2 3hét alatt kicsomagolták és újjá varázsolták(gipszkarton,villany.burkolás,stb.)Garanciával.

Az első évben Garanciában 10% a munkadíjból nálunk hagytak.

azóta már kifizettük,de javítanunk nem kellett.

Ha érdekel privátban elküldöm az elérhetőségüket.

2012. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekünk kb 3-4 hónap alatt csinálta meg 2 ember
2012. jan. 31. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!