Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyire jelent gondot nálatok...

Mennyire jelent gondot nálatok a csekkek befizetése?

Figyelt kérdés
2012. jan. 20. 11:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Változó. Vállalkozó vagyok. Attól függ, de szoktam felszólítást vagy kikapcsolási értesítőt kapni. Az is igaz, hogy szinte 1 hónap tartozásért már megteszik.
2012. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mit értesz "gond" alatt? Időben vagy pénzben?

Én a netbankról szoktam utalni, úgy nem kell sorbaállni a postán. Figyelünk a fogyasztásra, így nem szokott túl sok lenni a számla, szerencsére.

2012. jan. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nagy gondot jelent!

Őszinte leszek: sakkozok hogy melyik hónapban melyiket tudjuk befizetni.

Ha összeszámolok mindent akkor több mint 100 ezret fizetünk 1 hónapban csak csekkekre! Képtelen vagyunk, nem megy.

2012. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Semennyire.
2012. jan. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igenis gondot jelent ! Az igaz hogy mindig befizetem de másra meg nem nagyon jut nem kimondottan élelmiszerre gondolok,hanem az élet más dolgaira én is szivesen elmennék vellneszezni vagy vásárolnék szebb ruhát csavarognék külföldön vagy horgásznék sielnék vagy bármi amit az élet kinál.De igy csak vegetálunk!!!!
2012. jan. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi is először összeszámoljuk a fizukat,m majd kiterítjük a csekkeket, és a maradékból marad a konyhára, persze az az összeg csak töredéke a számláknak! Januári hónapban 180e volt a kiadásom,de ez csak a számlák, és a hitelem! Gondolhatod!!Felszólítást hozzánk is szoktak hozni, mert általában hó vége a fizetési határidő, de mivel 5.-én van fizetés, így mindig csúszik!! Én még jó helyzetben vagyok, mert nem tolok csekket másik hónapra, de teljesen együttérzek azokkal akik igen!! Borzasztó lehet!!!
2012. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az én fizum a kölcsön + rezsi, asszony GYED (24000 Ft) + családi, ebből tankolunk, ebből veszünk pelenkát stb.

A csekkek az elsők, inkább nem eszünk, de sosem maradunk el.

2012. jan. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!