Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám "kiszellőztetni"...

Hogyan tudnám "kiszellőztetni"? Van egy felfújható vendégágyam, de rettentő büdös műanyagszagú, hogyan tudnám eltüntetni ezt a szagot?

Figyelt kérdés
2009. máj. 28. 08:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Felfújod, beszórod mindenhol szódabikarbónával, kezeddel megcsapkodod mindenhol hogy belemenjen a szövetbe mindenfele, úgy hagyod 1 órát állni, aztán porszívóval felporszívózod az egészből a port. Ezután nedves illatos törlőronggyal áttörlöd az egészet (illóolajjal vagy szőnyegtisztítóval tedd illatossá a vizet de csak keveset rakj bele) aztán hagyod megszáradni, lehetőleg kirakod a teraszra vagy az udvarra addig.
2009. máj. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm szépen ezt kipróbálom, mindenképp! Reggel kitettem ugyan szellőzni az udvarra, nem tudom az segít-e!

2009. máj. 28. 11:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos önmagában a szellőztetés nem segít, képzeld csak el, vettem egy telefontokot az új telefonomra, olyan műanyag szaga volt hogy azt hittem ledöglök tőle, és 1 hónap!!kellett neki mire elmúlt a szaga, pedig mindennap hurcolásztam, ide raktam, oda raktam, táskába, asztalra, udvarra, szóval a műanyag szag nehezen megy ki az ilyen dolgokból! Egy telefontoknak nem fontos a mosás de egy vendégágynak nem árt az ilyen áttörlés, a szódabikarbóna pedig szintén szagtalanító és tisztító hatású. Sok sikert! :)
2009. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!