Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Otthont keresünk a párunkkal....

Otthont keresünk a párunkkal. Van is pár befutó. Az egyik alább látható. De nem drága ez egy kicsit ennyiért? Szerintetek mennyiért érné meg megvenni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jan. 25. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:

egybenyílnak a szobák? akkor pláne nem éri meg ennyiért.

az állapota sem indokolná ezt az árat.


nézzetek még szét jobban sztem.

2012. jan. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A méretéhez és az elhelyezkedéséhez ez szerintem korrekt ár. Nekem az állapota sem tűnik gáznak. Szóval ha az a cél, hogy a belvárosban lakjatok, akkor nem rossz.

Az kicsit gáz, hogy egybenyílnak a szobák, ráadásul a belső a nagyobb.

Viszont nem olyan nagy átalakítás kell és teljesen lakhatóvá válik akár gyerekkel is. Ha egybe lehet nyitni a konyhát és a szobát, akkor kaptok egy nagyobb nappalit, a belső szobát meg ketté lehet osztani és máris van egy szülői háló meg egy gyerekszoba. Ezt megcsinálni szerintem annyira nem drága, ha megoldható (a falbontás necces, azt szakember tudja megmondani, hogy lehet-e), és van egy élhető lakásotok a belvárosban kb. 13 millából. Ráadásul szerintem egy ilyen modern igényekhez való átalakítás az értékét is növelné.

Summázva: szerintem ha ki lehet ütni azt a falat, akkor megéri. Ellenkező esetben nem.

2012. jan. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én nem venném meg. A helyiségek nagyon bután vannak elrendezve. Ráadásul nagy a belmagasság, így a gatyátokat is fűtésszámlára fogjátok fizetni, mégse lesz az a nagyon meleg a lakásban.


Ha családot szeretnétek ahhoz pláne nem jó az elrendezése, és egy ilyen típusú lakástól nehezen tudtok majd szabadulni később.


Én azt javaslom keressetek még.

2012. jan. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Eggyeltalán nem javaslom, mert nagy a belmagasság és még ráadásul konvektor van aminek kicsi a hatékonysága. Sok számla, kevés meleg. Max álmennyezettel lehetne ezt megoldani. ami nem kevés pénz...
2012. jan. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is gond a belmagasság. A meleg felfelé száll. Nem véletlenül csinálták meg a galériát a tulajék, bár az igen szép, de télen másra sem fogtok költeni, mint fűtésre, miközben állandóan fáztok. Nem döntenék mellette.
2012. jan. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hagyján, de szerintem abszolút nincs jó állapotban. Oké, persze, Budapest.. (gondolom belváros) de ennyi pénzért, egy ilyen pici lakás, ahol egybe nyílnak a szobák...

Ez a lakás minden szempontból rossz. Ár-értér arány, fűtés, belmagasság, állapot.. elrendezés. Ha még nem is lenne kettőtöknek kicsi ez a 47 m2, akkor is gáz a szobák egybenyílása..

Mi ennyi pénzből vidéken kertes háza építettünk.. Persze, tudom vidék (viszont 15 percre van egy nagyobb város-megyeszékhely) de én mindig ehhez mérek. 70 m2-es, új, tégla családi ház vidéken vs. 47 m2-es lelakott, régi, korszerűtlen, fővárosi lakás. Természetesen ugyan abból a pénzből.

Mi is Budapesten éltünk anno, de nagyon szerettünk volna egy családi házat, de ennyi pénzből pesten nem lehetett venni/építeni.


Na a lényeg, h szerintem mindenkinek más-más a fontos. Kinek, mi éri meg ugyebár. Nekem, ez a lakás, ennyi pénzért egyáltalán nem éri meg.

2012. jan. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Érdemes lenne megtudni, hogy milyen felújítások voltak a lakásban. Voltak-e és mikor vízvezetékek, villamos hálózat felújítva? Milyen a fürdő? Erős a gyanúm, hogy nem volt felújítva, mert a lépcsőház és a szomszéd ház felújítása is szóba kerül, csak a lakásé nem.

A konvektort sem mai csirkének nézem, ha ilyen a többi is, akkor a fűtést is rövidesen valamilyen formában modernizálni kellene. Lehet, be sem lehet vele fűteni azt a nagy belmagasságot ekkora régi ablakokkal.

Ha ezeket a dolgokat fel kell újítani, plusz még a teljes lakásfestés, komoly összeg lesz a felújítás. Azt kell eldöntenetek, hogy így is megéri-e nektek.

2012. jan. 26. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

akkor inkább ez: [link]

itt csak annyi a gond, hogy nem valami jó a kilátás, de maga a lakás nekem nagyon bejön! főleg ennyiért...

2012. jan. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én ezt tudnám ajánlani, vagy ha nem tetszik nézzetek körül ezen az oldalon is!


[link]

2012. jan. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!