Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért fogja meg ilyen sok...

Miért fogja meg ilyen sok dolog a barátnőm fantáziáját?

Figyelt kérdés

Szóval szeret nagyon írni, ha hall valamit vagy történik vele valami érdekes, akkor egyből mondja nekem, hogy ezt így meg úgy le lehetne írni könyvben és szerinte nagyon jó lenne a történet és tényleg nagyon érdekes és nagyon jól kitalálja a történetet. Van, hogy álmodik valamit, amit aztán elmesél nekem, elmeséli az álmot, de még kitalálja napközben a történet folytatását is. Az irodalom tanára szerint nagyon jól fogalmaz, érdekesen ír, élvezhetőek a történetei.


Szerintetek miért fogja meg egy számomra értéktelen dolog is az ő fantáziáját?


14/L


2012. jan. 28. 20:35
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam és most is ilyen vagyok. Nem vagyunk egyformák, ő ilyen. És nem rossz tulajdonság szerintem, mondjuk annyit hátulütője lehet, hogy álomvilágban él és így a valódi környezetet nem úgy éli meg, mint ahogy kéne. Nem mondom, hogy ki fog nőni belőle, én már 27 éves vagyok, de ki tudja. Lehet, hogy egyszer híres író lesz belőle, ő ilyen művészlélek. :)
2012. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
muvesz lelek. en igy vagyok a fenykepezessel. latok egy egyszeru hetkoznapi targyat es mar azon jar az eszem hogy milyen jo kepet lehetne csinalni, sokszor csinalok is.
2012. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

igen, mások vagyunk, ő ebben jó

fantázia és kommunikáció

2012. jan. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!