Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ismer valaki megoldást arra,...

CsabaHorvat kérdése:

Ismer valaki megoldást arra, hogy miként lehet a gázkonvektoraim programozását? Össze lehet ezeket kapcsolni valami vezérlővel, termosztáttal?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 21:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet! Minden mechanikus benne.
2012. jan. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 vizgazfutes ***** válasza:
Össze lehet kötni termosztáttal, de minden konvektorhoz külön helységtermosztát kell :S
2012. jan. 30. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Igen van, sőt 1 vezérlő irányít több konvektort! Itt utána lehet olvasni:" [link]
2012. jan. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kösszépen! Első olvasatra jónak tűnik! Ha van valakinek tapasztalata, azt szivesen venném.
2012. jan. 30. 08:28
 5/6 Negyedik Béla válasza:
Nekem van ilyen konvekprom. Már nálam és a rokonságban is szereltem ilyet, eddig minden ok, mükszik faszán, mint a kazánnál, szépen programozható. Már jó régen keresgéltem vmi ilyen cuccost, nem is értem ez a funkció miért nem része a konvektoroknak gyárilag...
2012. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is van konvekpro-m. 2 hónapja vásároltam, a programozhatósága tetszik benne a legjobban. Mikor felfűt, kb.1,5 C-kal melegíti fel a beállított értéktől- ez alapján állítottam be a termosztátom. Naponta leolvastam a gázórát, kb. 25-30%-os energiamegtakarítást értem el az október-novemberi hónapokban.
2012. nov. 14. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!