Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyi forintosítva 355 m3...

Mennyi forintosítva 355 m3 gáz Kecskeméten?

Figyelt kérdés
Új helyre költöztünk és még ugyan várom a számlákat, de azért szeretnék tisztában lenni, hogy mire számíthatok. A gáz ára érdekelne! A fogyasztás 355-re jött ki. Egyedül a fűtés megy gázon, minden más villannyal működik. Nekem elég soknak tűnik ez a 355! Ti mit gondoltok? Valaki meg tudná nekem mondani, mennyi is ez forintosítva?
2012. febr. 2. 12:57
 1/5 anonim ***** válasza:

150 ft köbmétere

150 x 355 = 53000 ft kb

2012. febr. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget.

Egyébként ez normálisnak tűnik, hogy ekkora a fogyasztásunk? Kizárólag a fűtés megy gázon, minden más villannyal működik. 22 fokon tartjuk a lakást, ahol padlófűtés is van. A ház egyébként szigetelt, nem is kell a kazánnak annyit dolgoznia... Én ezt nem értem :( Laktam már rosszabb helyen, ahol a legrosszabb esetben is 25ezer Ft volt a számla, hasonló paramétereknél, csak ott nem volt szigetelve a ház (és ott minden gázon ment).

2012. febr. 2. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem nagy fogyasztás! De fizess átalányt, akkor nem olyan szívás.
2012. febr. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
150 Ft-tal számolhatod. Nem sok, viszont függ, hogy hány nm2-es házat fűtesz. Én 60 nm2-es lakásba költöztem, most hogy hidegek vannak így 30-35 ezer a havi fűtés, és a szobába van 20-22°C, a többi helyiségben 16°C körül, mert ha feljebb veszem még a dupláját is fizethetném.
2012. febr. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Sajnos, hogy ilyen borzalmas a helyzet... :( De nem akarok panaszkodni, csak szomorú vagyok a számok láttán.


Egyébként valamivel több, mint 100 nm a ház (1 szintes).


Még egyszer köszönöm a segítségeteket!

2012. febr. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!