Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit csinálnátok azzal a...

Mit csinálnátok azzal a szomszéddal, aki a fölöttetek lévő emeleten állandó jelleggel úgy zajog, hogy majd leszakad az emelet és nincs egy perc nyugalom sem se hétköznap, se hétvégén?

Figyelt kérdés

Iszonyat! Nem normális állapot!

Beszélni persze nem lehet velük.


Mint a lovak állandóan trappolnak, dübörögnek, a gyerek megállás nélkül szaladgál, mint egy nem normális egyik szobából a másikba, golyót dobál egyfolytában, de néha olyan mintha medicin labda lenne.

Miért nem viszi ki a levegőre, ott fárassza le magát.

Miért nem mennek óvódába, iskolába, meg dolgozni? Ki sem mozdulnak.


Püfölnek, csapkodnak dübörögnek megállás nélkül, fél percenként húzogatják a székeket, a mosógép kb. mint egy traktor, a porszívót szinte ki sem kapcsolják, az ágyat úgy húzzák ki elengedve, hogy leszakad a mennyezet.

Ja és persze valahogy minden helyiségben ott vannak.


Hétvégén hajnalban is robajra ébred az ember, mert ők rázendítenek és indulnak a gyülekezetbe, vagy hova.

(Na ekkor van talán 2-3 óra nyugalom). Ez olyankor maga a megváltás, bár hiába ha már ugye felébredt az ember vasárnap kora reggel.

Meg vannak szokva, hogy ott mindig ugrálni kell?!

Akkor ott ugrálják ki magukat és utána nyugodjanak le, szálljanak magukba és legyenek tekintettel más lakókra is!


Förtelem! Elviselhetetlen, tűrhetetlen állapot!

Amit ezek művelnek az már mindennek a teteje!


2012. febr. 8. 14:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem úgy tűnik, hogy itt a lakással van a baj, nem a szomszéddal, mert a leírásod alapján ez nem meríti ki a csendháborítást.


Te mit tehetsz?

1. Szólsz nekik szépen, megkéred, hogy legyenek figyelmesebbek.

2. Füldugó

2012. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

A lakótelepi élet szépségei...

Nálunk is ugyanez van. A felső szomszédok éjjel csinálnak mindent! Képes éjjel 10-kor nekikezdeni légkalapácsozni, mert épp átalakítják valamelyik szobát. És lesz.rja, hogy nem csak az alatta lévő lakó őrül meg, hanem az egész ház attól zeng az éjjel közepén!

Már szóltunk neki, nem használt semmit. Visszadörömbölünk neki, az sem érdekli.

Tipikus újgazdagék, akiknek mindent szabad. Még a másik szájába szarni is.

Az ilyen miért nem vesz magának családi házat valahol???

2012. febr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem lakótelep, társasház, de hát ugyanaz a helyzet.


Ezt nem értem én sem! Valóban semmi nem használ.

2012. febr. 8. 14:36
 4/6 anonim válasza:
53%

Én beszéltem a felettem lakóval, mert már idegbeteg voltam a dübörgéstől.Kiderült hogy a másik lépcsőházban az ő falszomszéduk csinálja a fesztivált.Szar a panel.Szoltam neki és kész.Azóta ok.Az alsó szomszédom egy paraszt.Vele csak paraszt módjára lehet viselkedni, mert abból ért.

Közel állok hozzá, hogy leverem.

2012. febr. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Megoldás:Szerzel valahonnan egy vaslemez darabot (20x20x05) és veszel egy ütvefúrót. A lemezt felfúrod a mennyezetre ,és amikor nagy a zaj fent a szomszédodnál megfúrod a vaslemezt ütvefúrás pozicióban.Nagy lesz a zaj nálad, de nála még a holtak is felébrednek.
2012. febr. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jó volt, ugyancsak megdolgoztatta a rekeszizmokat! Mindjárt bepisálunk a röhögéstől!
2012. febr. 8. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!