Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerul egy szen-monoxi...

Mennyibe kerul egy szen-monoxid riaszto? Keresgeltem a neten ott az alja is 20. 000 ft volt, ettol olcsobb nincs? Ha nincs akkor ennyit nem tudok kiadni erte, valami modszer nincs amivel eszre tudom venni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 8. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Van olcsóbb is:

[link]


De ha elfogadsz tőlem egy tanácsot, akkor menj be egy fűtéstechnikai üzletbe és ott biztosan ajánlani fognak egy megfelelően működő, de számodra is megfizethető készüléket.

2012. febr. 8. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Néhány ezer forint...nagyobb hipermarketekben (Auchan,Cora,Tesco) is kapható
2012. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Tescoban négyezer forint körül van. Még tél elején néztük.
2012. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem van egy ilyen áruházi. Lehet, csak nekem nem volt szerencsém, de egyszer elkezdett őrülten sípolni, s nem is hagyta abba többet. Akkor kb. 2 hónapos volt. Vettem egy másikat egy hasonló üzletben, az egy hét után kergült meg.
2012. febr. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
2012. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Nekünk sikerült kifogni egy olyan fajtát, ami fél percenként csipog egyet, és ráadásul elég hangosan, és ahogy megvettük másnap reggel el is kezdett riasztani, kiszellőztettünk jó alaposan, erre még be se csuktuk az ablakokat megint rákezdett. Egyből vissza is vittük a boltba. És hozzáteszem tízezer forint felett volt az ára.
2012. febr. 13. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi pár napja vettünk 5000-ért a Bauhausba, árammal működik. Naponta többször is megszólal, állandóan szellőztetek, annyit érek el csak vele, hogy kimegy a meleg. Azóta nem használjuk.
2012. febr. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is vettem 5 ezreset. Szépen villog, viszont a füst egyáltalán nem zavarja.:)))))))))))
2012. júl. 30. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!