Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Albérletbe életvitelszerűen...

Albérletbe életvitelszerűen felhozott személy esetén kérjünk pénzt?

Figyelt kérdés

3-an lakunk, én egy ismerösömmel megosztva egy szobában, és egy srác a másikban. Nemrég összejött egy lánnyal, aki 7 napból 4-6 napot itt van, és semmit nem fizet. December óta.

Jogos lenne, ha kérnénk pénzt?


2012. febr. 9. 10:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, végül is ő most egy ingyenélő, amit többek között TE fizetsz.
2012. febr. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg, hogy magasabb lett-e a víz-, gáz-, stb. számla, és ha igen ,akkor azt dugd a barátod orra alá, hogy a lány fogyaszt, vagyis fizet. :)
2012. febr. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A hideg miatt magasabb eleve, a víz meg úgy van, hogy fejenként fizetünk egy összeget meg félévente egyösszegű kiegészítést.
2012. febr. 9. 10:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem igen,az ott töltött idő már sok.Az is más lenne ha alkalmanként az éjszakát ott töltené.
2012. febr. 9. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is az lenne korrekt, ha fizetne, ezt a "srác" nyugodtan észrevehetné már. Vagy legalábbis egy kicsit dobjon többet a közösbe.

teljesen jogos, ha ezzel állnátok elő.

2012. febr. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Még az is előfordulhat,hogy a főbérlő szól érte. Egy ismerőséknél reklamált,hogy nem 4 személyre adta ki a lakást. Felemelte a bérleti díjat.
2012. febr. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A tulaj egy hónapban egyszer van itt, nem valószínű, hogy tudna a lányról.
2012. febr. 9. 11:09
 8/8 anonim ***** válasza:
Jogos. Az albérleti díj a főbérlőre tartozik, de a rezsit akkor negyedeljétek.
2012. febr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!