Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mosogép otthoni megszerelése...

Mosogép otthoni megszerelése lehetséges? Remélem valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Én hülye kimostam egy hosszabb szőrű kis lábtörlő méretű szőnyeget, és egy csomó szál is kijött belőle, de a alapja, amiből jönnek a szálak, abból oldódott ki valami , a lényeg, hogy eltömődhetett valahol a mosúgép , de hol? a centrifugálásnál pittyegett, hogy valami hiba van. Elől az alsó részén kitisztítottam egy kis szűrőt, de nem volt elég, mosni elkezd, azzal nincs gond, de mindig beáll a centrizésnél. Hol lehetne még kitisztítani?
2012. febr. 12. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha mosni mos, és nem marad benne a víz, akkor nem eltömődött, inkább a cetrifugázás vert szét valami -az is gyanús, hogy ugye pont akkor jelez hibát. Nem hinném, hogy otthon javítható probléma.
2012. febr. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
de marad benne víz mikor leáll
2012. febr. 12. 13:32
 3/5 anonim ***** válasza:
A szivattyú eldugult.Azért nem centrizik mert nem nyomja ki a vizet.
2012. febr. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia valószínű hogy a centrifugálszivattyú járókereke feltekerte a szálakat, így nem tud megfelelően forogni vedd ki és nézd meg. Valószínű azért nem centrifugál mertz van benne még víz.

[link]

2012. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
vagy kifolyócső tömődött el
2012. febr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!