Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pincébe akarok BETONozni...

Pincébe akarok BETONozni milyen arányokkal érdemes dolgozni?

Figyelt kérdés
eléggé nagy a pára kb 90% és ilyen 15-20 fok körüli hőmérséklet, milyen arányokkal érdemes dolgozni és mennyire lesz tartós? hogyan lehetne erősíteni?
2012. febr. 17. 00:38
 1/3 A kérdező kommentje:
és még annyi hogy elég vastag falat akarok kb 50centiset, hogyan érdemes egyszerre felhordani az egészet vagy inkább rétegesen? van jelentősége? még sosem csináltam ilyen úgyhogy minden kis szakmai titok érdekel.
2012. febr. 17. 00:42
 2/3 Szeibert László válasza:
keverési arány:1:3 azaz egy lapát cement 3 sóder/homokos kavics/ ez agy C16-os betonnak fele meg!Ajánlom a 20x20-as q6-os hegesztett vashálót bele!A rétegezést felejtsd el mert szart sem ér akkor az egész!Kőműves vagyok tudom mit beszélek egy pár évet lehúztam a szakmában és láttam már ezt-azt!És mindenképpen tömörítsd a betont!
2012. febr. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon korrekt volt a válasz és köszönöm.
2012. febr. 20. 07:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!