Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg nem kellet volna...

Tényleg nem kellet volna kifizetnem?

Figyelt kérdés

Már lassan egy hete elvagyunk dugulva, illetve el van fagyva az emésztőbe vezető cső.

Tegnap elött miután szembesültünk vele hogy sehogy nem tudjuk házilag a problémát megoldani, felhívtam az első dugulás elhárítást amit kidobott a kereső.

Azt mondták a telefonban hogy 11ezer forint lesz.Párom is mondta hogy nincs más választás, jöjjenek.

Mire megjöttek páromnak el kellet mennie, egyedül voltam itthon.

Megpróbáltak belemenni két oldalról csőgörénnyel.Közölték hogy jég van benne, azt nem viszi a cső görény, nem tudnak mit csinálni...várjam meg a tavaszt míg kiolvad, addig nincs mit tenni.De mivel hogy ők kijöttek, és megpróbálták, el kell hogy kérjék a pénzt.Oda adtam.

De mit tudtam volna csinálni???Mondtam nekik hogy nagyon jó hogy a semmire fizetek egy vagyont, erre közölték hogy nagyon sajnálják, de kijöttek...

Most mindenki azzal baszogat hogy miért adtam oda a pénzt!? De mit kellet volna tennem??


2012. febr. 17. 18:52
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát kiszállási díjat valóban kellett volna fizetned, de az egyértelműen nem a teljes összeg (pár ezer forint attól függően, hogy milyen messziről jöttek).

Te egy szolgáltatást rendeltél meg, amit ők nem tudtak teljesíteni, tehát nem jár érte fizetség!



Ha az étteremben visszajön a pincér azzal, hogy sajnálja, de nem tudják elkészíteni a rendelt ételt, akkor azt sem fizeted ki.

2012. febr. 17. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az a helyzet, hogy nem tudtátok, hogy el van fagyva. Ők kijöttek, és ugyanazt a szolgáltatást elvégezték, amit duguláselhárítás címén másnál is elvégeznek ennyi pénzért.Az nem az ő hibájuk,hogy a tevékenységük nem vezetett eredményre. Jártunk mi is így pár éve. Azt legalább megmutatták, hogy hol van elfagyva? Mert nekünk akkor megmutatták konkrétan, hogy mindkét oldalból meddig megy a görény, ott ástunk másnap és kiolvasztottuk.
2012. febr. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tisztázni kellett volna velük már az elején.

És mi akkor ha a dugulás van és azt nemtudják megoldani.Akkor nem kérnek semmit? Vagy ez fix ár?

2012. febr. 17. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez azért gusztustalan! Nekem a sütőm ajtaja romlott el és azt mondta a telefonba ha esetleg nem tudja megcsinálni akkor is x összeget kell fizetnem ugy hogy gondoljam át hogy kijöjjön -e. Köszöntem és nem kértem.Felhivtam egy másikat ott már én kérdeztem rá azt mondta ha nem tudja megcsinálni nem kell fizessek semmit. Kijött megcsinálta és még olcsóbb volt mint az első. Ennyit a mesterekről akit tudnak átvernek. Én a helyedben csak a kiszállást fizettem volna ki,hisz munkadijat nem számolhattak volna fel ha nem csinálták meg. Gondolom a munkadijról számlát sem adtak.
2012. febr. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Áhh semmilyen számlát nem adtak.Azt tudjuk hogy hol van dugulás, csak sajna nem sokra megyünk vele.
2012. febr. 18. 08:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!