Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Lefogom tudni mosni a fekete...

Lefogom tudni mosni a fekete temperát?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy van egy fa ajtóm (ajtó sor) és fekete temperával fetenék rá..de ahogy ismerem magam egyszer megfogom unni és újítani szeretnék majd. A kérdésem az lenne,hogy vízzel,vagy mással lefogom tudni majd mosni? Vagy nyomot fog majd hagyni?


Az ajtóm fa(barnaszínű) és ezt festeném fel,ha véletlen érdekelne bárkit is:

C:\Users\User\Pictures\1weheartit\diy-wall-art-deco-vinyl-decal-sticker-tree-birds-wb14-b9fb4_large.jpg


2012. febr. 17. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Lemosni nem fogod tudni, de vastagon átfestheted majd beltéri festékkel. A lényeg, hogy a fa ajtód festés után már sosem lesz natúr faajtó. Hiába vízbázisú a tempera, ha lakkozatlan fa, beszívja magába a fa, ha lakkozott, akkor pedig csak reménykedhetsz, hogy nincs rajta mikrorepedés, amit nem is lehet látni, de a fekete tempera onnan soha nem fog már kijönni.
2012. febr. 17. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fekete grafittal (ilyen tömör szén talán) olyannal felvázoltam jó vastagon áthúztam a kontúrvonalat és most így nagyon tetszik.

De majd holnap megkérdem,hogy temperázhatom-e:)

köszi,hogy írtál

2012. febr. 17. 23:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem nagyon értem az összefüggést a válaszom és a válaszod közt, de szívesen:)
2012. febr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azért írtam azt,hogy majd holnap megkérdezem akkor h temperázhatok-e,mert írtad,hogy nem fog lejönni.
2012. febr. 18. 08:49
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el még egyszer kétszer is leírtam, hogy nem lehet lemosni, leszedni.
2012. febr. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Áu.. bocsesz, most kapcsoltam, hogy teljesen félreértettelek:) Bocsi:) Reggel van:) Sok sikert, ha festegethetsz!
2012. febr. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszi,hogy válaszoltál..anyuék megengedték:)
2012. febr. 18. 12:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!