Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik országba költözzek?...

Melyik országba költözzek? Angolul beszélő ország jöhet CSAK szóba! Ausztrálián belül, ha oda, akkor azon belül hova?

Figyelt kérdés
Amerika? Anglia? Erősen eljátszottam Ausztrália gondolatával is, de azt ismerem a legkevésbé, az a helyzet. De azon a kontinensen belül merre lenne jó?
2012. febr. 22. 20:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Angliába a legkönnyebb kijutni.Utána az USA és a legnehezebb kijutni Ausztráliába.
2012. febr. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy kijutni könnyű Angliába, munka viszont nem sok van.
2012. febr. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Esetleg Kanada.
2012. febr. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Kanada az nekem túl hideg, Angliáról meg azóta nagyon-nagyon sok rosszat hallottam, de semmi jót, szóval az kiesett. Amerika nem hangzik rosszul, de abban is lenne mibe belekötni. Ausztráliáról viszont nagyon-nagyon sok jót olvastam egy blogban, olyasvalakitől, aki odaköltözött úgy 3 éve.
2012. febr. 23. 15:36
 5/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg Új Zéland-ot. Igaz az isten háta mögött van, de angol a hivatalos nyelv, szubtrópusi az időjárás és állítólag alacsony a munkanélküliség.
2012. febr. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Vicces, mert új zéland van a lehető legmesszebb magyarországtól, és persze ausztrália, és pont ezek jöhetnek szóba, a leg elérhetetlenebb dolgok. A repülőjegy négyünknek 1 milló forint, állítólag a vízum is nagyjából ennyi... :D De állítólag, minden megtérül, olyan jó ott lakni.
2012. febr. 24. 09:28
 7/8 TomMunk válasza:
64%
Németország! Igaz, hogy nem angol anyanyelvű ország, de mindenki (szinte) tud angolul, szóval nyugodtan menj ki egy útra, hogy megnézd, mert a szállás ott fele annyi, de hatszor nagyobb mint itt. Az emberek jól élnek, és akármit dolgozhatsz. Tökéletes hely. Nem túl hideg, nem túl meleg.
2012. márc. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
51%
Egyértelműen: Málta
2012. jún. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!