Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mivel lehet igazán kiirtani...

Mivel lehet igazán kiirtani az egereket, ami tényleg használ ellenük?

Figyelt kérdés
Próbáltam már mindent. Egérfogóval megfogtam néhányat, de mindig maradt néhány, amelyik kicselezte ezt a szerkezetet. Vettem mérget, azzal nagyon jól laknak, de nem döglenek meg tőle. Használtam ragasztót, azt is kicselezték. Már nagyon elegem van, ugyanis a padlásomon állandóan kaparnak, télen mindig meghúzzák magukat, és nagyon elszaporodnak. Légyszi adjatok valami tutibiztos egérkiirtó tippet, mert már szeretném, ha nem kaparnának mindig a fejem felett! Köszi.
2012. febr. 27. 23:22
 1/3 anonim válasza:
MACSKA!!!
2012. febr. 27. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Kerria ***** válasza:

Jaja, macska a leghatásosabb!


Betelepíteni az ellenséget, aki majd jól levadássza őket, ha nem is megeszi, de játszásból megöli. A mienk is ezt teszi, pedig nálunk nincs a házban, csak a mellettünk lévő szántóról hozza haza nagy büszkén :) a pockokat, egereket...

2012. febr. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 gomzoli ***** válasza:

Távolíts el, vagy hozzáférhetetlenül zárj el minden lehetséges ehető dolgot a ház 5-10 méteres körzetéből! Pláne a padláson ne legyen semmi, amit ehetnének!

Az egér még 2 napot sem bír ki evés nélkül, olyan gyors az anyagcseréje. Na és ezek után kell csapdákat állítgatni. Amelyik nem megy bele, az is el fog költözni, mert ahol nincs kaja, ott nem tudnak élni.

2012. febr. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!