Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mennyibe kerulne egy uj haz...

Mennyibe kerulne egy uj haz epitese falun Nyiregyhaza vagy Debrecen tersegeben?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek. Nos meg fiatal vagyok 20/F ,de mar elkezdtem gondolkodni a penzem mibe is erne meg befektetni. Azon godolkoztam veszek egy telket Debrecen vqgy Nyiregyhaza tersegeben, s szep lassan felepitek 1 hazat a kovetkezo 7 evben.


Korulbelul 140 150 negyzetmeteres hazat szeretnek, Mennyibe kerulne? 10 15 Millio forintbol megoldhato? Ha onok mostanaban epitkeztek , onoknek mennyibe volt, megkerdezhetem?


2012. febr. 28. 15:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Jelen gazdasági helyzetben nem éri meg építkezni, sokkal jobban jársz, ha házat veszel, majd felújítod. Az építés költségei a válság hatására nőttek, eladni viszont nehéz az ingatlanokat, mert kevés a munka, kevés a pénz.

Ha mindenképpen építkezni szeretnél, szerintem várj még néhány évet, csak a telket vedd meg.

2012. febr. 28. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, elnézést a letegezésért, de írás közben megfeledkeztem a kérdés hangneméről, valamint idősebb is vagyok :)
2012. febr. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mit akarsz te akkora házzal ?mi a 3 gyerekkel 106m2-eset építettünk+ garázs és bőven elég....meg hát fűteni is kell...meg egyebek...számolj eleve 120-140 E Ft/m2 áron és akkor még csak áll a ház,kell egy telek is......meg közművek is. Fuulra készen egy ekkora ház berendezetlenül is cca. 17-22 M Ft + telek.
2012. febr. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Semmi, problema a tegezessel kapcsolatban.

Igazabol azert is gondoltam nagy hazra mivel, nagy konyhat szeretnek magamnak (szakacs vagyok kulfoldon)


Szuksegem lesz legalabb egy 30 negyzetmeteres konyhara, s meg lehet kicsi is lenne. 2-3 szoba, nagy nappali, Kulon etkezo,furdoszoba-wc,hall. Ha igy nezzuk, mar is megvan a 140 Negyzetmeter.

Hasonlo elgondolasban tervezem, [link] csak a kozep asztalt nagyobbra a munka miatt, s szeretnek egy ilyet kozepre: [link]


szobak meg azert kellenek, mivel kesobb szeretnek en is 1-2 gyereket :)

2012. febr. 28. 16:34
 5/6 anonim ***** válasza:
hát akkor jó gyüjtögetést.....gondolom egy külföldi 7-800-es fizu mellet is kell egy pár év,mire 20-30 miila összejön felelsegbe....de addigra már nem annnyi lesz a dolog,mint most,hanem 2-3X annyi......
2012. febr. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem kell sok. 4-5 ev alatt elerek mindent amit szeretnek. :)
2012. febr. 28. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!