Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Klíma szerelés panellakásba?

Klíma szerelés panellakásba?

Figyelt kérdés
Szeretnék klímát szereltetni panellakásba. Erkély nincs. Ha valaki csináltatott ilyet, mik a tapasztalatai? Mennyire zavarja a szomszédokat? Volt belőle probléma? Volt aki nem engedélyeztette?
2012. márc. 1. 02:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
mit kell rajta engedélyeztetni?? Nálunk mondjuk lenn van majdnem a földön az erkélyen a külső egység, nem is látszik kívülről. Mi zavarná a szomszédokat? Beszerelés kb. 4 óra volt, ebből az volt hangos, amikor a falat fúrták át, de az is megvolt 2 órán belül. Hová folyatnád a vizet, ami távozik?
2012. márc. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha nincs erkély és a homlokzatra rakod akkor hivatalosan kell engedély. Ez biztos, persze a legtöbben nem kérik meg (én se akarom).
2012. márc. 1. 08:19
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Anyumnak állandóan beszólogattak a ház öreglányai a légkondi miatt. Először is, nem tudtuk elvezetni azt a kis csövét, így csöpögött a víz. Ez azért nem tudom, hogy miért fájt nekik, mert eléggé kilógott a cső, így senkit sem zavarhatott a csöpögés. (olyan helyre csöpögött le, ahol kutya se járkál)

Egyszerűen csak szúrta a szemüket.

A hangjára nem panaszkodtak :) de én hiszek abban, hogy az az idő is be fog következni.

2012. márc. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na igen valami ilyesmire gondoltam.
2012. márc. 1. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!